MEB bakanı Mahmut Özer AKP'li vekillere racon kesti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam olsa bile müfredatı ilkokul hayat bilgisi dersi gibi olur o yüzden salla bu eğitim sistemi ile gitmez. O taciz tecavüz vakalarına karışanların da pek tahsili olduğunu sanmıyorum.

Ya tabii dersin nasıl verildiğiyle alakalı, gerçekten bu durumlarla karşı karşıya gelince hem erkek hem de kadın bireylerin neler yapması gerektiği konusunda bilgilendirici dersler olursa ortaokuldan itibaren verilirse bence gayet uygun olur. Ders geldi diye hemen düzelecek bir durum değil zaten bu ama en azından bizim çocuklarımız zamanında yoluna koyulmuş olur.

Hemşehrime bak sen.😀 Helal olsun ama yakında alınır maalesef, geçmiş olsun.

30-40 bin liralık çıplak (ek ödemeler hariç) maaşla, milyon liralık makam arabalarıyla, kendilerine ve 1. derece akrabalarına sağlanan üst seviye sağlık hizmetleriyle tepeden ahkam kesmek kolaydır.

Toplumu düzeltmeleri sen önce kendini bir düzelt, biz arkadan geliriz.

Gerçekten doğru olanı demiş bakan. Ama büyük ihtimalle görevden istifa ettirelecek.

Son olarak Recep Baltaş kapak olayı ile beraber gündeme bomba gibi düştü.

Bana ahlaktan bahsedenin terbiyesiz, namustan bahsedenin şerefsiz olmadığı bir ülke bırakın.
Moderatörler kuralları bir kere esnetse bir geçirip rahatlayacağım ama olmuyor.

Bu şarkıyı bu ülkeyi bu hale getiren, getirenlere destek çıkan, getirilmesine ses çıkarmayan herkese armağan ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı