Makale başı 3 TL teklif etmeli miyim?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Sürekli çalıştığım bir kişi var. Ona teklif veriyorum, kabul ediyor yazıyorum. Genelde 100 kelimesine 2,5 TL teklif ediyorum sistem %25 kesiyor bana 1,88 TL kalıyor. Ama artık ücreti arttırmayı düşünüyorum. 3 TL'den teklif verirsem bana 2,25 TL gelecek. Sizce 3 TL teklif etmeli miyim?

Sürekli çalıştığım bir kişi var. Ona teklif veriyorum, kabul ediyor yazıyorum. Genelde 100 kelimesine 2,5 TL teklif ediyorum sistem %25 kesiyor bana 1,88 TL kalıyor. Ama artık ücreti arttırmayı düşünüyorum. 3 TL'den teklif verirsem bana 2,25 TL gelecek. Sizce 3 TL teklif etmeli miyim?

Bence etmelisin dostum.

Makaleyi direkt siz mi yazıyorsunuz yoksa sadece edit falan mı? Türkiye'deki bu piyasayı bilmiyorum o yüzden diğer arkadaşların sözünü daha çok dikkate alın ama bana absürt derecede ucuza çalışıyorsunuz gibi geldi.

Makaleyi direkt siz mi yazıyorsunuz yoksa sadece edit falan mı? Türkiye'deki bu piyasayı bilmiyorum o yüzden diğer arkadaşların sözünü daha çok dikkate alın ama bana absürt derecede ucuza çalışıyorsunuz gibi geldi.
Hocam İyimakale diye bir site var orada çalışıyorum. Hatta şu an 110 TL lik makale siparişim var.

Ben bir siteye girip makaleyi özgünleştiriyorum.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    47 KB · Görüntüleme: 128
Hocam İyimakale diye bir site var orada çalışıyorum. Hatta şu an 110 TL'lik makale siparişim var.
Kusura bakmayın, yardımcı olamıyorum da böyle bir şeyi ilk defa duydum, ilgimi çekti. Akademik makale değil galiba bunlar, değil mi? Öyleyse çok ilginç çünkü bu fiyatlar. ABD fiyatlarına alışık olduğum için bu fiyatlar çok garip geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı