Makale konularına düzenleme önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese gelsin diyorsunuz sonra "Sosyali kullanmayı bilen üyeler" diye sınırlandırıyorsunuz. Aynı şey. O gün de makalelerin düzenlenmesi için istendi, ama doğal olarak kendinden örnek verdi, sen bugün bu konuda yine aynı şeyi istiyorsun.
Bahsettiğim olay 2. el konusu açma-yazma yetkisi alma kadar düşük olduğundan bahsettim zaten. Bana kalsa herkese açık olsun ama yönetim uygun görmezse böyle bir şey de olabilir gibisinden söyledim.
Üyelik tarihi daha yeni olup birçok makale yayınlamış kullanıcılar da var. Örnek olarak @perspektive.
Bana kalsa sıfırdan olsun ama o kısmı yönetim açısından söyledim zaten asıl amacım öyle bir şey için baştan belirtme yapardım.
Kaldırıldı ama şimdi de "Technopat Sosyal'i kullanmayı bilen kullanıcılar" diyorsun. O gün KB olan şeyin kavramı genişletilip, belkide ayrıcalıkları düşürülüp, bugün demek istediğin sistem olacaktı belki de.
Belkileri, keşkeleri düşünmek sadece kafayı yorar.

Benim rehberlerim hazır OC ve soğutmayı takip edin derim :).

Bu sistem yerinde olmuş beğeni kasan tayfaya çözüm.

Bana göre mantıklı tek sistem, konu düzenlemenin, daha doğrusu makale düzenlemenin rapor yoluyla açılması. Yani diyelim ki benim bir sistem toplama rehberim var ve düzenlemek istiyorum, raporlayıp konu düzenlemesinin açılması istenecek ve uygun olursa açılacak. Benim moderatörlüğümde deneyimlediğim bu. Zaten makalesini düzeltmek için raporlayana elinden geldiğince yardımcı oluyor moderatörler.

Kazan - kazan ilişkisi.

Bana göre mantıklı tek sistem, konu düzenlemenin, daha doğrusu makale düzenlemenin rapor yoluyla açılması. Yani diyelim ki benim bir sistem toplama rehberim var ve düzenlemek istiyorum, raporlayıp konu düzenlemesinin açılması istenecek ve uygun olursa açılacak. Benim yöneticiliğimde deneyimlediğim bu. Zaten makalesini düzeltmek için raporlayana elinden geldiğince yardımcı oluyor moderatörler.
Rapor ile düzenleme istemek saçma ama yetkilerin rapor isteği ile açılması mantıklı duruyor.

Belkileri, keşkeleri düşünmek sadece kafayı yorar.

Geçmişten ders çıkartmazsa geleceğini tayin edemezsin. Geçmişte aynı tartışmalar döndü ve bir daha dönmemesi için o günü analiz etmen gerekiyor.

Rapor ile düzenleme istemek saçma ama yetkilerin rapor isteği ile açılması mantıklı duruyor.

Saçma değil. Raporluyorsun ve uygun olursa açılıyor işte. Dediğim gibi, kazan kazan ilişkisi, hem yazar hem moderatör için.

Saçma değil. Raporluyorsun ve uygun olursa açılıyor işte. Dediğim gibi, kazan kazan ilişkisi, hem yazar hem moderatör için.
Aynı şeyden bahsediyoruz zaten. Rapor ile yetkilerin açılması mantıklı ama rapor yolu ile düzenlenecek kısımları moderatörlere yazmak mantıklı değil.
Geçmişten ders çıkartmazsa geleceğini tayin edemezsin. Geçmişte aynı tartışmalar döndü ve bir daha dönmemesi için o günü analiz etmen gerekiyor. Neyse, boşa cümle hepsi...
Geçmişten çıkaracak bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı