Makarna sosu önerileri

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Kremalı olursa çok iyi olur, basit şeyler önermeyin domates sosu gibi, farklı şeyler önerin arkadaşlar. Aroma patlaması yaşamak istiyorum. Mantar vs, yerim. Acı severim, şu ana kadar yediğim soslar.
Körili.
Fesleğenli.
Zerdeçallı.
Fettuccine alfredo.
Daha var ama aklıma gelmedi şimdi.

Kremalı olursa çok iyi olur, basit şeyler önermeyin domates sosu gibi, farklı şeyler önerin arkadaşlar. Aroma patlaması yaşamak istiyorum. Mantar vs, yerim. Acı severim, şu ana kadar yediğim soslar.
Körili.
Fesleğenli.
Zerdeçallı.
Fettuccine alfredo.
Daha var ama aklıma gelmedi şimdi.
Ketçap sıkmak neyine yetmiyor hocam (!) :D

Kendiniz yapın. Biraz zeytinyağında sarımsak kavurup yeşilliklerle renklendirebilirsiniz.

Baharatlı, sarımsaklı domates sosu hazırlayıp rondodan geçirince de ilginç oluyor. Pembemsi ve kremamsı oluyor.

Kendiniz yapın. Biraz zeytinyağında sarımsak kavurup yeşilliklerle renklendirebilirsiniz.

Baharatlı, sarımsaklı domates sosu hazırlayıp rondodan geçirince de ilginç oluyor. Pembemsi ve kremamsı oluyor.
Gramaj ile verebilmeniz mümkünmü?

Nane, kimyon, karabiber, toz kırmızı biber, mayonez, ranch sos karıştır biraz dolapta beklet çok iyi oluyor.
Gramaj ile vermeniz mümkünmü?

Soya sosu ve tavuk koyabilirsiniz.
Soya sosu hiç denemedim, bir ara deneyebilirim. Daha yoğun kremalı soslar hoşuma gidiyor.

Gramaj ile verebilmeniz mümkünmü?

Gramaj ile vermeniz mümkünmü?

Soya sosu hiç denemedim, bir ara deneyebilirim. Daha yoğun kremalı soslar hoşuma gidiyor.
Hocam toz biber ve naneyi 1 tatlı kaşığı at diğer baharatlardan göz kararı 1 çay kaşığı at mayonez ve ranch kafana göre seviyosan sık baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı