Makedonya'dan iPhone almak

Evet Makedonya da vergi iadesi yok. Hemen açıp kullandım fakat açıp kullanmak, vergi iadesi olan ülkelerde iadeye engel mi o kadarını bilmiyorum açıkçası.
Teşekkürler. Şu düştüğümüz hale bakın ya. Uçakla 1 2 saatlik mesafedeki ülkede telefonlar yarı fiyatına. İnternetteki fiyatlarla mağazadaki fiyatlar aynıysa ben de bi 14 pro max almayı düşünüyorum. Bir de PS5 bakıcam ama sanırım bu tarz ürünlerde fiyat farkı çok olmuyor.

Merak ettiğim diğer bir konu makedonyada aldığınız telefonu açıp hemen kullandınız mı? vergi iadesi almak için açmamak gerekiyormuş sanırım. makedonyada vergi iadesi olmadığını okudum. telefonu açıp kullansak sorun olmaz sanırım
Makedonyada tax free yok. Ledikomdan satın alıp orada bulunduğum 2 gün kullandım bir sorun yaşamadım ben.

Teşekkürler. Şu düştüğümüz hale bakın ya. Uçakla 1 2 saatlik mesafedeki ülkede telefonlar yarı fiyatına. İnternetteki fiyatlarla mağazadaki fiyatlar aynıysa ben de bi 14 pro max almayı düşünüyorum. Bir de PS5 bakıcam ama sanırım bu tarz ürünlerde fiyat farkı çok olmuyor.
Makedonyada PS5 için bir yere sormuştum adını tam hatırlamıyorum, 12 bin TL civarına geliyordu fiyat olarak.

Bu hafta Makedonya ya gidip telefon almak istiyorum araştırmalarıma göre 3 firma önerisi aldım.
T- mobile - Ledikom ve İstyle hangisi uygun ve garanti koşullarını bilen varmıdır önerileriniz nelerdir

Merhaba ben Üsküp’ten iPhone 14 pro aldım. Üsküp’te yaşayan bir Türk arkadaşımın tavsiyesiyle fixit mağazasından aldım. Fiyatlar ledikom ile aynı. Yanında kılıf ve ekran koruyucu da verdiler. 2 tane cihaz aldım ve apple sitesinden sorguladığımda 2 cihazın da 1 yok uluslararası garantisi var. Ürünler kapalı kutu hiç açılmamıştı. Alalı çok olmadı ama henüz bir problem yaşamadım

Merhaba ben Üsküp’ten iPhone 14 pro aldım. Üsküp’te yaşayan bir Türk arkadaşımın tavsiyesiyle fixit mağazasından aldım. Fiyatlar ledikom ile aynı. Yanında kılıf ve ekran koruyucu da verdiler. 2 tane cihaz aldım ve apple sitesinden sorguladığımda 2 cihazın da 1 yok uluslararası garantisi var. Ürünler kapalı kutu hiç açılmamıştı. Alalı çok olmadı ama henüz bir problem yaşamadım
hocam bence harika kılıf ve koruyucu vermişler bende ugrıcam inş banada yardımcı olurlar

balkan turunda , belgrad üsküp karadağ hangisinden iphone almak daha hesaplı olur ? hiçbirisinde tax free yokmu acaba ? bu hafta tura çıakcağım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı