Makro ile CS:GO'da ban yenir mi?

1 saniyede 30-50 kez bir tuşa tıklamaya yarayan şey hocam. 1 saniyede adam duvarı komple mermi yapar.
O pek mümkün değil işte. Bir yerden sonra sol tıka basılı tutmak ile aynı olaya geliyor. Ama bunny hop makrosu ban yedirtebilir. Yarı otomatik silahlarda da sabit CPS ile basmak hile olarak geçebilir o yüzden kullanmanızı tavsiye etmem.

Bence yemezsin sonuçta 3.parti yazılım açmıyorsun bilgisayarda ki aygıtı hile olarak görmesi zor tabi overwatch'e düşersen ayrı. Ben bi ara kullanıyodum(double click)' li mouse fakat hiçbir sıkıntı olmadı.
Overwatch'a düştüğümü nasıl anlayacağım? Eğer düştüysem hemen şuan da tüm envanteri satacağım.

Mousenin kendi yazılımıyla yaptıysanız, hayır değil. Ban yersiniz diyenler bir şey bilmiyor, 1 yıl falan kullanmışlığım var daha yemedim. Öyle spray makrosu falan kullanmadım gerçi, bunny makrosu kullanıyorum.

O pek mümkün değil işte. Bir yerden sonra sol tıka basılı tutmak ile aynı olaya geliyor. Ama bunny hop makrosu ban yedirtebilir. Yarı otomatik silahlarda da sabit CPS ile basmak hile olarak geçebilir o yüzden kullanmanızı tavsiye etmem.
Hocam işte sabit CPS yaparsan direk hile olur o zaten.

Mousenin kendi yazılımıyla yaptıysanız, hayır değil. Ban yersiniz diyenler bir şey bilmiyor, 1 yıl falan kullanmışlığım var daha yemedim. Öyle spray makrosu falan kullanmadım gerçi, bunny makrosu kullanıyorum.
Emin olun Bloody fare yazılımı içerisindeki oyuna özel silah ayarları neredeyse ilk 5 mermiyi düz atmanıza olanak sağlıyor.
Overwatch'a düştüğümü nasıl anlayacağım? Eğer düştüysem hemen şuan da tüm envanteri satacağım.
Anlayamazsınız maalesef ban kararı alınırsa öğrenirsiniz.

Merhaba. Ben son zamanlarda yeni bir mouse almıştım ancak bazı oyunlarda Macro'nun ban sebebi olduğunu bilmiyordum. Baktım macrosu var güzel güzel dedim kullanırım dedim ancak CS:GO girince deneyene kadar... CS:GO girince bir kez deneme amaçlı macro tuşuna bastım three Click yapıyormuş, ak ile denedim çok pis sprey attı. Kuzenime sordum ban yemezsin vs. dedi. Bu yüzden az da olsa oyunda ban yeme ihtimalim var. Bu dediğim sanırım yaklaşık 7 gün önce oldu. Asıl konuya gelecek olursam: Benim bu oyunda pahalı bir envanterim var en az 170 lira gibi bir para çıkar. Operasyonuda sayarsak 290 lira civarı. Sizce risk alıp envanteri bırakayım mı? Yoksa envanteri şu anda komple satayım mı? Eğer ban yemezsem sattıktan sonra bu envanteri yeniden dizmem biraz daha pahalıya gelecek. Sizce satayım mı? Yoksa risk alayım mı? Sizin fikirlerinizi almak istedim, iyi günler dilerim.
Macro ban sebebi. Macro ile kaç oyun oynadın, o oyunlarda kaç kill aldın, adamlar sana report vb. şeyler yazılar mı chatten?

Yeni konular

Geri
Yukarı