CS:GO'da VAC ban yedim

Durduk yere ban atmıyor. Hele CS olunca öyle gelişi güzel ban atmazlar.

Hocam bende yemiştim konusunu da açmıştım burada.
Benim görüşüm CS:GO her yüksek rank olana Overwatch veriyor belki de onlar sana rastgele ban atmış olabilir. Mesela 12 yaşında çocukta bile Overwatch vardır Allah bilir. Bende yedim çok saçma bir şekilde hatta videosu bile var YouTube'a atmıştım Steam desteğe linkini verdim ban yediğim maç diye adamlar açmamıştı.

Cihaz banı dediğiniz şey HWİD ban diye geçiyor, sizin kullandığınız kendi steam hesabınıza etki etmez başkasınıncihazı. İlla cs go hilesi olarak değilde bu duruma etki edebilecek bir uygulama kullandınız mı onu düşünün, mesela steamde kart düşürme uygulamaları bile eğer valve oyunlarını kara listeye almazsanız buna sebebiyet verebiliyor veya hesabınızı başka biri kullandı mı? Bunları örnek olarak söylüyorum bir çok sebep olabilir.

Steam HWID ban atmıyor diye biliyorum. Ayırca, gerçekten hatalı bir şekilde VAC ban yemeniz çok çok zor. Eğer öyle bir durum olursa da 32 güne kalmaz geri alınır. Hiçbir şey yapmadığınızdan eminseniz, hesabınız çalınmış veya başka biri tarafından kullanılmış olabilir. Düşük ihtimal olsa da bilgisayarınızdaki bir dosyayı hile vesaire olarak algılamış olabilir.

Durum su arkadaşlar hesaba ben 2 aydır sadece 2-3 saat girdim hile yapacak herhangi bir şey yapmadım. Yapmışsındır bir şey diyen arkadaşlar cok sinirimi bozdu sadece.

Cihaz banı dediğiniz şey HWID ban diye geçiyor, sizin kullandığınız kendi Steam hesabınıza etki etmez başkasınıncihazı. İlla CS:GO hilesi olarak değil de bu duruma etki edebilecek bir uygulama kullandınız mı onu düşünün, mesela Steam'de kart düşürme uygulamaları bile eğer Valve oyunlarını kara listeye almazsanız buna sebebiyet verebiliyor veya hesabınızı başka biri kullandı mı? Bunları örnek olarak söylüyorum birçok sebep olabilir.

PC de sadece Valorant oynayıp arada foruma bakıyorum. Adobe crack hariç herhangi bir illegal durum olmadı.

Cihaz banı dediğiniz şey HWID ban diye geçiyor, sizin kullandığınız kendi Steam hesabınıza etki etmez başkasınıncihazı. İlla CS:GO hilesi olarak değil de bu duruma etki edebilecek bir uygulama kullandınız mı onu düşünün, mesela Steam'de kart düşürme uygulamaları bile eğer Valve oyunlarını kara listeye almazsanız buna sebebiyet verebiliyor veya hesabınızı başka biri kullandı mı? Bunları örnek olarak söylüyorum birçok sebep olabilir.

Kart düşürme programı ban yedirmiyor hurafe o

Yeni konular

Geri
Yukarı