CS:GO'da haksız VAC ban

Hocam öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. Steam destek ile iletişime geçtim süreç sonuçlanınca bana mail ile geri dönüş yapacaklarmış. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ben hayatım boyunca hiç hile kullanmadım kullanmamda.

Hocam beni 3.4 k saat haksız ban isterseniz profilimi atabilirim
Herkes haksız VAC yiyor zaten. Bir kere de ben hile açtım banlandım diyen olmadı maalesef.
Bende eskiden böyle diyordum ancak bizzat bende bunu yaşadım.Bana 3 gün önce valve tarafından haksız bir şekilde ban geldi.Valve tarafından banlar her zaman doğru olmuyor.Ney buldu bilmiyorum ama ben 5 gün tatildeydim tatilimin 2. gününde vac ban gelmiş bende tatilden döndüğümde farketmiştim.Ve VAC tarafından diyordu.Ben herhangi bir hile kullanmadım.Yemin edebilirim ancak VAC denen sistem hileyi bulamadığı zaman çok bide üstüne haksız ban atıyor gerçekten inanılmaz.Benim bir arkadaşım var.Adı Berk.O da haksız yere VAC tarafından ban yedi yani öyle deme birgün sende belki VAC tarafından haksız yere ban yiyebilirsin bak benim hesabım 3.4 k saat.BAK 3.4 K SAAT.Yani az değil ancak VAC tarafından ban yedim.Yeni hesap açtım onda prime yok rütbe falan kasamıyorum.
Profil bağlantısını paylaşabilir misiniz? Ayrıca Valve herkese otomatik cevap gönderiyor. Süreç sonuçlandı gibi bir bilgilendirme yaptıklarına rastlamadım.
Steam Community :: Deniz benim profil bağlantım bu bak 3.4 k csgo saat ve vac tarafından haksız yere ban yedim.

Son düzenleme:
O da haksız yere VAC tarafından ban yedi.

Kimin ne sebepten dolayi yasaklama aldigini bilemeyeceginize göre, arkadasiniz adina yorum yapmaniz dogru degil. Onun disinda haksiz yere yasaklandiginizi düsünüyorsaniz bekleyeceksiniz.

Yasaklamaniz kaldirilmayacak olursa haksiz yere yasaklanmamissiniz demektir.

Kimin ne sebepten dolayi yasaklama aldigini bilemeyeceginize göre, arkadasiniz adina yorum yapmaniz dogru degil. Onun disinda haksiz yere yasaklandiginizi düsünüyorsaniz bekleyeceksiniz.

Yasaklamaniz kaldirilmayacak olursa haksiz yere yasaklanmamissiniz demektir.
Yani bilmiyorum ama gerçekten haksız yere ban yedim.Zaten hile kullancak olsam neden neredeyse 3 buçuk saatlik hesabımda gidip hile açim ki?Valve iletişimede steam desteğede sorunumu yazdım inşallah ban açılır.

Dikkat ederseniz yasaklama alanların çoğunda hatrı sayılır oynanış süresi mevcut. Kaldı ki bunun pek de bir önemi yok.

Yasaklamanız hatalıysa otomatik olarak kaldırılacaktır.
Otomatik olarak kalkıcaktır diye umuyorum.Haklı yere Yasaklama alsam niye gelip buraya boş boş mesaj yazim ki?Hesabım primedı şimdi başka hesapta oynasam bile prime için 100 liradan fazla para vermem gerekiyor.

Haklı yere yasaklama alsam

Yanlış anlamayın da, herkes haksız yere yasaklandığını söylüyor. Benzer konular kısmındaki konulara bakarsanız ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız. Hile kullandınız demiyorum. Yalnız yasaklama alanların çoğu aynısını söylüyor.

Alttaki bağlantıya tıklayınca neden dolayı yasaklama aldığınız yazıyor mu?

Hesap adınızı paylaşmadan ne yazdığını söyleyebilir misiniz?

Yanlış anlamayın da, herkes haksız yere yasaklandığını söylüyor. Benzer konular kısmındaki konulara bakarsanız ne dediğimi çok iyi anlayacaksınız. Hile kullandınız demiyorum. Yalnız yasaklama alanların çoğu aynısını söylüyor.

Alttaki bağlantıya tıklayınca neden dolayı yasaklama aldığınız yazıyor mu?

Hesap adınızı paylaşmadan ne yazdığını söyleyebilir misiniz?
Bans applied by VAC or Valve Anti-Cheat yazıyor ve ayrıca bende onlara inanmazdım öyle diyenlere haklı yere ban yemişsinizdir derdim.Ancak bende bunu yaşadım ve gerçekten doğru olduğunu öğrendim.

Geri
Yukarı