CS:GO'da haksız VAC ban

Üstte var. Her konu açana hileci muamelesi yapmayı ne zaman bırakacaksınız?
Onları boşver onlar haksız yere ban yemenin imkansız olacağını sanıyo bi onların başına gelsin de bizde vac haksız yere ban atmaz diyelim.Boş yapıyolar.
Haksız VAC diye bir şey yoktur. Hile açıp ondan sonra ağlıyorsunuz ama :D Haksız ise otomatik olarak kaldırılır. Boş boş konular açmayın.

Haksız VAC diye bir şey yoktur. Hile açıp ondan sonra ağlıyorsunuz ama :D Haksız ise otomatik olarak kaldırılır. Boş boş konular açmayın.
Haksız ise otomatik olarak kaldırılır. Ne zaman kaldırılır? Belki adamın banı 1 hafta sonra kalkacak.
Ben hile de açmadım VAC da yemedim. Tanımadığın insanlar hakkında ön yargılı konuşma.
VAC da insan yapımı bir yazılım ve hataları olabilir.

Haksız ise otomatik olarak kaldırılır. Ne zaman kaldırılır? Belki adamın banı 1 hafta sonra kalkacak.
Ben hile de açmadım VAC da yemedim. Tanımadığın insanlar hakkında ön yargılı konuşma.
VAC da insan yapımı bir yazılım ve hataları olabilir.

Evet siz de haklısınız VAC yapay zekalı olduğu için hatalı da olabiliyor bazen. Buradan bir arkadaşımız VAC yedi ve 89 gün sonra banı kaldırıldı. Haksız VAC yiyenler er ya da geç banı kaldırılır. Benim sözüm hile açıp haksız yere ban yedim diyen kişilere yanlış anlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı