Maks 6500 TL oyun laptopu önerisi

Hasanoguttt

Centipat
Merhaba.
Bütçem 6500TL önerilerinizi bekliyorum.

Laptopta olmasını istediğim özellikler:
-Beni uzun süre götürecek bir firmanın laptopu olması yani garanti işleri desteği falan sağlam ve kolay olması
-Çok aşırı büyük oyunlar oynamayacağım genelde rekabetçi tarzı oyunlar oynuyorum(LOL-CS:GO-PUBG-Rainbow)
-Tam bir fiyat performans ürünü olması

(Dizüstü düzmeyeceğim ve fiyatta 6500TL bandını geçmemesini istiyorum)

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler, öneri verirken biraz detay verirseniz sevinirim çünkü ilk oyun bilgisayarımı alıyorum dolayısıyla pek bir bilgim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Bütçem 6500TL önerilerinizi bekliyorum.

Laptopta olmasını istediğim özellikler:
-Beni uzun süre götürecek bir firmanın laptopu olması yani garanti işleri desteği falan sağlam ve kolay olması
-Çok aşırı büyük oyunlar oynamayacağım genelde rekabetçi tarzı oyunlar oynuyorum(LOL-CS:GO-PUBG-Rainbow)
-Tam bir fiyat performans ürünü olması

(Dizüstü düzmeyeceğim ve fiyatta 6500TL bandını geçmemesini istiyorum)

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler, öneri verirken biraz detay verirseniz sevinirim çünkü ilk oyun bilgisayarımı alıyorum dolayısıyla pek bir bilgim yok.
Laptop almayın bence.

Alınabilecek en iyi bilgisayarlar. Casper ben de önermiyorum fakat bu nesillerin de eskisi gibi soğutma problemi pek fazla yok.

Monster da alabilirsiniz. Satış sonraki destekte bir numara .

Pek

Alınabilecek en iyi bilgisayarlar. Casper ben de önermiyorum fakat bu nesillerin de eskisi gibi soğutma problemi pek fazla yok.

Monster da alabilirsiniz. Satış sonraki destekte bir numara .
peki ben de araştırmalarım sonucu monster abra a5 15.2 düşündüm bu attığınız a7 ile farkı nedir
Monster Abra A7 şiddetle tavsiye ederim. İşinizi de fazlasıyla görecektir...
Abra a5 15.2 ile arasındaki fark nedir?

Pek

peki ben de araştırmalarım sonucu monster abra a5 15.2 düşündüm bu attığınız a7 ile farkı nedir

Abra a5 15.2 ile arasındaki fark nedir?
Benim önerim 6500 yazmışsınız ama zorlayıp Tulparın 1660ti'lı olanını almanız çok daha iyi olur çünki 1650 çok ğuçlü bir kart değil ve Laptop olunca performansı size çok uzun süre götürmez diye düşünüyorum. Biraz zorlayıp Tulparın en ucuzunu bile alsanız olur ilerleryen zamanlarda paranız oldukça SSD veya HDD'i arttırırsınız

Benim önerim 6500 yazmışsınız ama zorlayıp Tulparın 1660ti'lı olanını almanız çok daha iyi olur çünki 1650 çok ğuçlü bir kart değil ve Laptop olunca performansı size çok uzun süre götürmez diye düşünüyorum. Biraz zorlayıp Tulparın en ucuzunu bile alsanız olur ilerleryen zamanlarda paranız oldukça SSD veya HDD'i arttırırsınız
Biraz zamanım var aslında belki fiyatları bi tık inerse alabilirim
Anladım teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı