Maksimum 1000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
1000

Easy Peasy1f

Centipat
Merhaba, maksimum 1000 TL kadar bir bütçem var ve bir oyuncu klavyesi arıyorum. Oynadığım oyunlar genellikle Fortnite vb. movement temelli klavyeye ağırlık veren oyunlar olduğu için iyi ve kaliteli bir seçim yapmam gerekiyor, fakat maksimum bütçem olan 1000 TL'nin üzerinede çıkamayacağımı söylemem gerek. Bildiğiniz veya önerdiğiniz bir klavye varsa çok yardımcı olursunuz iyi günler dilerim.

Bütçe artabilirsen bunu öneririm.

Artamazsan bu modele bakabilirsin. Vergi ile 800-900 arası tutuyor.

Amazon'daki modeli alacaksan Amazon Prime ile al kargo parası ödeme 1200 gibi bir şey tutuyor. AliExpress de olan modeli alacaksan da yeni bir hesap açıp satın al.

Amazon üzerinden daha önce hiç alışveriş yapmadım, tam olarak nasıl işliyor bilmiyorum. Amazon Prime üyeliği ne kadar ve sipariş etsem gelmesi ne kadar sürer acaba?

Online alışveriş denildimi Amazon başta gelen şirketlerden biridir AliExpress de öyle bir sorun yaşamazsın ikisinde de.

Bütçe artabilirsen bunu öneririm.

Artamazsan bu modele bakabilirsin. Vergi ile 800-900 arası tutuyor.

Amazon'daki modeli alacaksan Amazon Prime ile al kargo parası ödeme 1200 gibi bir şey tutuyor. AliExpress de olan modeli alacaksan da yeni bir hesap açıp satın al.

Amazon üzerindeki ürünün 1200 TL tutmasının sebebi vergiler falan mı? Tam olarak bilmiyorumda. Bir de AliExpress güvenilir midir alsam gelmesi ne kadar sürer veya vergiler ve kargo ücretleri ile kaç TL olur.

Amazon üzerindeki ürünün 1200 TL tutmasının sebebi vergiler falan mı? Tam olarak bilmiyorumda. Bir de AliExpress güvenilir midir alsam gelmesi ne kadar sürer veya vergiler ve kargo ücretleri ile kaç TL olur.

Amazon'daki ürün vergiler ile 1150 TL gibi bir şey tutuyor. Artmana değer. AliExpress de güvenilirdir oda 10-15 gün civarı sürer 800-900 TL arası olur o model her şey dahil.

Bütçe artmana bağlı bir durum biraz da hocam.

Amazon'daki ürün vergiler ile 1200 civarı evet artmana değer. AliExpress de güvenilirdir oda 10-15 gün civarı sürer 800-900 TL arası olur o model her şey dahil.

Bütçe artmana bağlı bir durum biraz da hocam.

O zaman bütçe arttıramayacağım için sizin atmış olduğunuz e yooso Z11 modeli ve @SadeceYiğit isimli arkadaşın atmış olduğu e yooso diye geçen model kalıyor hangisi daha iyidir?

Geri
Yukarı