Maksimum 13.000 TL Oyuncu Laptop tavsiyesi

Bütçe
13000
Monster'in 3060'lı laptopları var. O paralara çıkıp da 2060'lı laptop almayın.

Isınma sorunlular.

O paraya çok iyi sistem toplayabilirsin.

Laptop olarak önerebileceğim.

Bende Fenix önerdim ama konu sahibi daha iyi bilir.

@Stropower68 hocam şu videoyu izleyerek kendi sisteminiz ile karşılaştırma yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende Fenix önerdim ama konu sahibi daha iyi bilir.
Lenovo daha güvenilir geliyor. Bilgisayarı satarsam ikisini de detaylıca araştıracağım.
Isınma her laptopta olur. 8 aydır Monster kullanıyorum memnunum. Bu fiyatlara çıkıp 2060'lı laptop almak mantıksız.
Monster'ın o modelinin yorumlarına bakarsanız 3060 koyabilmek için her şeyden kıstıklarını görürsünüz. Yorumları çok olumsuz.
@Stropower68 hocam şu videoyu izleyerek kendi sisteminiz ile karşılaştırma yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim.

Monster'ın kaliteli 2 laptopu var.
V22.1 ve v21.5.
V21.5'in soğutması pek iyi değil. V22.1'de bütçeyi aşıyor.
Biz ona v21 ve v22 kasa diyelim. Ayrıca v21 soğutması oldukça başarılı forumda bir arkadaş ile karşılaştırdık onda ROG 3070 vardı bende Monster 2 derece fark vardı sadece. Ben de Lenovo öneririm. Bütçeniz şu andaki kurda 3060'ta yetmez. Yeter ama çok şeyden kısarsınız. Uzun vadede sorun yaşarsınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı