Maksimum 2300 TL Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

taslan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı akşamlar ve selamlar. Bu forumdaki ilk mesajım amacım belli. Yeni bir sistem toplamak niyetindeyim bütçem taş çatlasın (Hatta atomlarına ayrılsa) 2300 TL. Syper ve Burak Tüzün abi, sizi özellikle bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle başlığı düzenle. İsimleri kaldır oradan, zira doğru değil. Ben sistemi toplayayım bu arada.

- - - Güncellendi - - -

Sistem ne için toplanıyor, sadece kasa mı?

Monitör, mouse, klavye? Yoksa 6 parça yeterli mi? Ne için kullanılacak?

Burak abi kusura bakma Anıl abi sadece kasa olcak bide HDD , SSD olmasa da olur. Burak abi başlık nasıl düzeltiliyor cahillik işte. Sistem oyun içindir başka bir işi yok. Yazım hatam var mı?

Konu başlığının altında, daha doğrusu mesajın bittiği yerin sağ alt tarafında "mesajı düzenle" diyerek, gelişmiş ayarlara girerek düzenleyebilirsin. Sistem önerisi;
VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk - Dahili Harddisk
VATAN COMPUTER - INTEL - Core i3 4130 Soket 1150 3.4GHz 3MB Cache 22nm
VATAN COMPUTER - MSI - H81M-P33 Intel H81 Soket 1150 DDR3 1600MHz SATA 3.0 USB 3.0 DVI&VGA Anakart - Anakart
VATAN COMPUTER - CORSAIR - 4GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Tek Mod
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - R9 290 TRI-X OC GDDR5 4GB 512Bit AMD Radeon DX 11.2 Ekran Kart
VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RC-K380 600W MidT ATX PENCEREL
%30 indirimle 2307 lira. Elindeki HDD iyi değilse bunu almanı öneririm. İyiyse HDD çıkartıp, RAM'i "2X4 Gb" seçersen daha iyi olur. Fakat bu sistemi olduğu gibi alırsan, tavsiyem sistemi aldıktan sonra 130 lira kadar para biriktirip, aynı RAM den 1 tane daha alman.

GTx760+6300 tamamdır. Hafta içi fiyatlar pahalı oluyor. Sistem toplamak eziyet resmen. :)

Yok zaten % 30 ile toplarım bende bilirim hafta içi fiyatlarını. :D Burak abi işlemciyi 6300 yapsak darboğaz olur mu ? Ayrıca çok iyi sistem topluyosun abi düşük ekonomiye çare : Burak Tüzün :D:D

6300'ın darboğaz yapma ihtimali, olasılığı, hayali dahi yok. :D

O zaman benim için daha iyi vallaha hoş sistem oldu da fx 6300 alırsam anakart olarak ne önerirsiniz bütçe aynı. Ve de kasayı TT V3 yapsak olur mu ? Abiler bi araç vardı max. güç tüketimini hesaplayan müsaitseniz eğer linkini atar mısınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı