Maksimum 2300 TL Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aykut Tosun'un önermiş olduğu sistemden yana kullanıyorum oyumu. Ekran kartını da dediğiniz gibi alırsanız çok şahane olur. Mantığıyla hareket eden tüm arkadaşlara teşekkürler.
Bana taş atmaktan vazgeç güzel kardeşim! Kalp kırdırtma zorla!

Aykut Tosun 'un önerdiği sistem gayet güzel. Dediği gibi Amd yönelirsen aynı seviye ekran kartlarında ek olarak mantle desteği olan oyunlarda ek performans sağlarsın.

Burak i3 + 290 önermişsin. Amd mantle ile ekran kartlarını işlemci darboğazından kurtararak daha fazla performans elde ediyor.
AnandTech Portal | Battlefield 4 Mantle Performance Preview gibi mantle testlerine bakarsan, işlemci düştükçe elde edilen performans artıyor. Yani darboğaz yapmaz dediğin. Sistem darboğaz yapıyor, mantle darboğazdan kurtarıyor.

Ben şöyle yaptım sistemi :
Fx 6300
R9 290 (Tri-X)
Seagate barracuda
Tt V3
Msı 970A G 43
Ramde Burak Tüzünün önerdiği ismini unuttum mobildeyim de.

Aykut Tosun 'un önerdiği sistem gayet güzel dediği gibi amd yönelirsen aynı seviye ekran kartlarında ek olarak mantle desteği olan oyunlarda ek performans sağlarsın

Burak i3 + 290 önermişsin amd mantle ile ekran kartlarını işlemci darboğazından kurtararak daha fazla performans elde edio
AnandTech Portal | Battlefield 4 Mantle Performance Preview gibi mantle testlerine bakarsan işlemci düştükçe elde edilen performans artıyor yani darboğaz yapmaz dediğin sistem darboğaz yapıyor mantle darboğazdan kurtarıyor
Mantle işlemcide değil. Ekran kartında yer alan bir yazılım. Yahu! Haluk Sekendiz, darboğaz yapmaz diyor. Sen yapar diyorsun açıkla, kanıt göster inanalım bari.

- - - Güncellendi - - -

Ben şöyle yaptım sistemi :
Fx 6300
R9 290 (Tri-X)
Seagate barracuda
Tt V3
Msı 970A G 43
Ramde Burak Tüzünün önerdiği ismini unuttum mobildeyim de.
Gayet güzel. Fark eden bir şey olmayacak. Ama gönlünüz hoş olsun.

Aykut Tosun'un önermiş olduğu sistemden yana kullanıyorum oyumu. Ekran kartını da dediğiniz gibi alırsanız çok şahane olur. Mantığıyla hareket eden tüm arkadaşlara teşekkürler.

Sen önce bir daha cevap yazmayacağım dedin, sonra konu takibini bıraktım dedin. Yorumu arkadaşlara bırakıyorum...

Sen önce bir daha cevap yazmayacağım dedin, sonra konu takibini bıraktım dedin. Yorumu arkadaşlara bırakıyorum...

Evet konu takibini kaldırdım. Ancak cevap vermeseydim kendini haklı sanacaktı. Koskoca konuda buna mı takıldınız? Aslında şimdi boşa yorulduğumu anladım...

Arkadaşlar rica ediyorum lütfen artık tartışmaya bir son verin. Kimse haklılığını ispatlamaya çalışmasın. Konu sahibi arkadaşın günahı ne? Bir karar vermiş kendisi hayırlı olsun demek düşer artık bize. Tartışmayı bitirelim lütfen. Biz burada bir foruma mensup birbirine yardımcı olmaya çalışan insanlarız. Hepiniz yorumunuzu yapmışsınız arkadaşta kafasında sistemini oluşturmuş bence yeterli. İki kişi tartışırken araya bir çok arkadaş girmiş konu iyice uzamış yardımdan çok sıkıntı var. Bu konunun açılma nedeni değil lütfen tekrar rica ediyorum artık bir son verin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı