Maksimum 270 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

Görünüşü çok güzel bir kulaklık, bizim buradaki kafe sahibi kullanıyordu HP Omen
yazısını felan görünce aklıma SLI 1080'ler geldi dedim galiba pahalı

HP OMEN 800 Kulaküstü Kulaklık 1KF76AA Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Şimdiden hayırlı olsun. İki model de sizi üzmez emin olun. :)

Çok teşekkür ederim ilgin için. :)

Görünüşü çok güzel bir kulaklık, bizim buradaki kafe sahibi kullanıyordu HP Omen
yazısını felan görünce aklıma SLI 1080'ler geldi dedim galiba pahalı

HP OMEN 800 Kulaküstü Kulaklık 1KF76AA Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Teşekkür ederim önerin için. Bi bakayım incelemelerine.

İncelemelere baktım mikrofon kalitesi çok güzele benziyor. İncelemeyi yapan kişi oyunlarda hiç duymadığı sesleri duyduğunu söylüyor :) HyperX Cloud Stinger ile bu kulaklık arasında kaldım şimdi :)

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim ilgin için. :)

Teşekkür ederim önerin için. Bi bakayım incelemelerine.

İncelemelere baktım mikrofon kalitesi çok güzele benziyor. İncelemeyi yapan kişi oyunlarda hiç duymadığı sesleri duyduğunu söylüyor :) HyperX Cloud Stinger ile bu kulaklık arasında kaldım şimdi :)

Hyperx Cloud 2 yada Bu Olabilir ,Cloud Stınger ile 2 arasında çok fark var hem görünüm açısından hemde özellik açısından
Cloud 2 Bütçeni Aşıyorsa Omen 800 Almanı çok öneririm

Son düzenleme:
Çok vasat bir model. HP ONEM 800 görünüşe göre hiç rahat bir modele benzemiyor. Ne bir kullanan var ne de bir yazı. Kulaklık konusunda biraz daha iyi uluslararası ünlenmiş markaları tercih edin.

@ArtemiSANA en ucuz Cloud 2 400 lira.

Çok vasat bir model. HP ONEM 800 görünüşe göre hiç rahat bir modele benzemiyor. Ne bir kullanan var ne de bir yazı. Kulaklık konusunda biraz daha iyi uluslararası ünlenmiş markaları tercih edin.

@ArtemiSANA en ucuz Cloud 2 400 lira.

Siz kulaklığın görünümünden rahat olmadığını söylediniz bende orada cloud Stınger'nin görüntüsünün vede performansının cloud 2 ile arasında çok fark var
hem görüntü açısından hemde marka açasından hp omen 800'ü alabileceğini söyledim
Evet Hyperx daha çok ilgi çeken tasarımlara sahip ama birazda 'standartlar' dışında tercih yapmak gerekiyor piyasayı anlamak gerekiyor.
Hp omen 800'de Bir oyuncu kulaklığı ,Evet inceleme yapmak gerekiyor ama
bazen insanlar değişik şeyleri tercih etmek istiyor.
Ayrıca Hp Omen 800'in Görüntüsü Cloud Stınger'den çok daha iyi görünüyor
Cloud Stınger bana göre 40TL ye satılan Philips SHM1900 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı
nin bir üst modeline benze gibi geliyor

HP kulaklık konusunda başarılı olduğu ürün yok desek yanlış olmaz. Biraz daha tanıdık markalarla hiç risk almamayı tercih ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı