Maksimum 450 TL kulaklık önerisi

441401

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar benim aklımda HyperX Stinger Core var fiyatı 374 TL. Sizce maksimum 450 bütçede bundan daha iyi seçim var mı? Bu bütçede önerilerinizi bekliyorum.

Önerilmeyen bir kulaklık. Corsair Logitech HyperX gibi üst düzey markaların en ucuz kulaklığı genelde çok kötü oluyor. Ucuz bahanesiyle kaliteden fazlasıyla kısıyorlar. İtopya'da AOC GH200 var. İndirim umarım bitmez yarına kadar yoksa ben de alacağım. Mikrofon kalitesi aşırı iyi.
100 TL aşarsan bütçeyi Mpow Air SE alabilirsin. Kötü marka değil. Sadece ülkemizde bilinmiyor.

Bunu öneririm kendimde kullanıyorum memnunum.

Hocam adam 400-450 TL'den bahsediyor 250 TL kulaklığı ne yapsın? Ayrıca 270 lira H2016D daha iyi bir seçim.

O fiyat "bu belirttiğim fiyatı geçmemeli" anlamında, illa belirttiğiniz kulaklık maximum bütçemde olacak dememiş.

Çok şükür Max 450 ne demek olduğunu biliyorum. Adam bütçem en fazla 450 TL demiş. 450 lira bütçesi var ve bu bütçede en iyisini almak istiyor normal bir şekilde. Galax Sonar'ı ne yapsın adam? 2000 liraya kadar kulaklık isteyen adama 500 TL en fp kulaklığı önermem ne kadar mantıklı olur?

Maksimum 450 demiş 400 450'den bahsetmemiş ayrıca 450 TL'ye maksimum en iyi kulaklık Galax sonar H2016D de kullandım Galax sonar daha iyi bir kulaklık hocam.

Rampage Alpha X'in büyük pedleri bile uzun sürede ağrı yapabiliyorken Galax'ın pedler 2 saat kullanımda güzel ağrıtır. 400 TL kulaklıklara rakip olamaz. Ses kalitesi oyun için güzel ona lafım yok ancak oyun dışında ses kalitesi hoş değil. Kullanan neredeyse herkes söylüyor bunu. Şarkı dinlerken film izlerken rahatsızlık verir.

Çok şükür Max 450 ne demek olduğunu biliyorum. Adam bütçem en fazla 450 TL demiş. 450 lira bütçesi var ve bu bütçede en iyisini almak istiyor normal bir şekilde. Galax Sonar'ı ne yapsın adam? 2000 liraya kadar kulaklık isteyen adama 500 TL en fp kulaklığı önermem ne kadar mantıklı olur?

Hocam Galax sonar bu fiyat bandı içindeki en mantıklı kulaklık Galax sonarın başka mağzalarda görebilirsiniz fiyatı 400'lere kadar çıkıyor. Sadece bunu anlatmak istemiştim.

Rampage Alpha X'in büyük pedleri bile uzun sürede ağrı yapabiliyorken Galax'ın pedler 2 saat kullanımda güzel ağrıtır. 400 TL kulaklıklara rakip olamaz. Ses kalitesi oyun için güzel ona lafım yok ancak oyun dışında ses kalitesi hoş değil. Kullanan neredeyse herkes söylüyor bunu. Şarkı dinlerken film izlerken rahatsızlık verir.

400 liraya kulaklık çok büyük şeyler beklememek lazım pedleri ağrıtmıyor 10 saat kullanımım oldu aralıksız ağrıtmamıştı. 400 TL'ye çok kulakık yok iyi denecek kadar rakibide yok dolayısıyla.

Son düzenleme:
Hocam Galax sonar bu fiyat bandı içindeki en mantıklı kulaklık Galax sonarın başka mağzalarda görebilirsiniz fiyatı 400'lere kadar çıkıyor. Sadece bunu anlatmak istemiştim.

Serbest piyasa olduğu için olabilir mi? Adam isterse 260 yazar isterse 1260 yazar. Alıp almaman sana kalmış. İtopya'da Aorus H5 350 liraydı 2 gün önce. Dün sabah baktığımda 1000 TL olmuş. Bu onu 1000 TL kulaklıklara rakip mi yapıyor? GH200 İtopya'da 400, Amazon'da 1100 lira. 1100 lira seviyesinde kulaklıklara rakip olduğu anlamına gelmez.

Serbest piyasa olduğu için olabilir mi? Adam isterse 260 yazar isterse 1260 yazar. Alıp almaman sana kalmış. İtopya'da Aorus H5 350 liraydı 2 gün önce. Dün sabah baktığımda 1000 TL olmuş. Bu onu 1000 TL kulaklıklara rakip mi yapıyor? GH200 İtopya'da 400, Amazon'da 1100 lira. 1100 lira seviyesinde kulaklıklara rakip olduğu anlamına gelmez.

Anlatmak istediğim 400 lira bandında Galax sonarın iyi bir kulaklık olması bu kadar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı