Maksimum 800TL'ye Bisiklet Önerisi

• Konuyu başlatan Meraklı Üye
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 70
  • Görüntüleme 11B
Lastik olarak CST City Travel alabilirsin, cebini de yormaz, uzun ömürlüdür, kaydırırken acaba erir mi diye düşünmezsin.
Ancak yağışlı havalarda yol tutuşu bekleme lütfen, yaz ayları için idealdir yinede.

152642641u30.jpg

Hidrolik frene gelecek olursak Shimano BL-395 alabilirsin, sıfır alırsan 200, ikinci el temiz istersen 100 liraya bulunabilir.

Yinede ikinci el almana çok karşıyım, fren setinde sıfırdan şaşma.
Kutuda, hiç açılmamış olarak satılan ürünler de var. Geçen bu şekilde SLX fren seti aldım. Zaten pahalı bir set değil, sıfır alabilirsin.

Kendi bisikletimde kullanmadım ancak 1,75 ebatında alırsan o lastik ile yol tutuşun da rahat olur, sert toprak yüzeyde de rahatlıkla ilerlersin.
Benim bahsettiğim lastikler yarı yarıya ucuzdur ancak bütçen varsa daha yukarılara da çıkabiliriz elbet.

Tamamdır, ne alacağımı belirledim. :)
Hayırlısıyla farklı bir durum çıkmaz ise haftaya cuma maaş günü 'Michelin Country Rock' lastik ve 'Shimano BL-395' alacağım. Resimlerini burada sizlerle paylaşırım.

Bizim burada ki bisikletçiden alacağım. Elinde yoksa bile temin eder.

Ayrıca başka forumlarda jant takımı ile ilgili şeyler gördüm bu bisiklet için gerekir mi?

Jant takımını değiştirmek için bekle. Düzgün bir şey alırsın. Frenler için Avid ikinci elde olsa kaliteli oluyorlar. Ve gördüğüm çoğu Avid hidrolik disk frenlerin bakımları yapılmış olarak satılıyordu. Bu yüzden sadece Avid önerisi yaptım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı