Manga okumak için site kurma önerisi

Bunu bir web sitesi yerine mobil uygulama olarak yayınlamaya ne dersin? Belirli geçişlere reklam koyarsın ve manga okurken kullanıcı tam ekrana alıp rahatça okur.
Hatta bir bölüm olur orada kendi mangasını yazmak isteyen (yeni başlayanlar felan) kendi mangasını yazar onları okumak isteyen kişiler okur hem böylece yeni yazarlar ortaya çıkar?

Ama şu da olmaz mı onun mangasını sitem de yayınlıyorum benim de ondan almam gerekmez mi bütçe veya almasam da benim kazancım nereden gelebilir?

Öyle bir şeyde olabilir fakat ilk başta belki para almaman lazım ki siteye manga yüklesinler.
Hani İlk yükleyenlere bedava 2.manga yükleyenlere 10 TL gibi.
Hocam şimdi ben şunu anlamadım manga yükleyen mi para alacak yoksa mangayı yükleten mi?

Ama şuda olmazmı onun mangasını sitem de yayınlıyorum benim de ondan almam gerekmez mi bütçe veya almasam da benim kazancım nerden gelebilir
Hocam Youtube gibi de olabilir işte bir platform var o platform a kendi yazdıkları mangaları yüklerler reklamlardan para kazanırlar işte belirli bir miktar site keser felan öyle olmaz mı?

Öyle bir şeyde olabilir fakat ilk başta belki para almaman lazım ki siteye manga yüklesinler.
Hani İlk yükleyenlere bedava 2.manga yükleyenlere 10 TL gibi.
Hocam şimdi ben şunu anlamadım manga yükleyen mi para alacak yoksa mangayı yükleten mi?
Onu ben de anlamadım işte 😁
Hocam Youtube gibi de olabilir işte bir platform var o platform a kendi yazdıkları mangaları yüklerler reklamlardan para kazanırlar işte belirli bir miktar site keser felan öyle olmaz mı?
Uygulamayı yayınlamak ne kadar acaba

Geri
Yukarı