Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi nasıldır?

ahmet_kıran

Hectopat
Yer
Türkiye
Bu liseyi seçtim, ortalamam 94.5. Acaba diyorum da bu liseyi mi seçseydim? İl eğitim müdürü tanıdığımıza sorduğumuzda bu lise çok kötü ve konumu da kötü, karşısında kötü bir meslek lisesi var kavga falan çıkar dedi. Sizce pişman olmalı mıyım seçmediğime? Aynı zamanda çok sevmediğini ve öğretmenlerini de kötü olduğunu söyledi. Çok farklılık olur mu çok fark eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu liseyi seçtim, ortalamam 94.5. Acaba diyorum da bu liseyi mi seçseydim? İl eğitim müdürü tanıdığımıza sorduğumuzda bu lise çok kötü ve konumu da kötü, karşısında kötü bir meslek lisesi var kavga falan çıkar dedi. Sizce pişman olmalı mıyım seçmediğime? Aynı zamanda çok sevmediğini ve öğretmenlerini de kötü olduğunu söyledi. Çok farklılık olur mu çok fark eder mi?

Ben çok farklı bir eğitim olacağını hocaların kötü olacağını sanmam ama kavga falan olabilir.

Hocam orası yıkıldı şu an rastgele okullarda ders görüyorlar çağatay ulusoy ortaokulu üst sokağına bak oradaydı eskiden yıkık. Benim dershaneme oranın coğrafyacısı geliyor hatta yazın diyordu en son dağa çadır okulu yapalım dalga geçercesine oranın müdürüne isterseniz siz buradan bir daha taşınacak mısınız diye sor.

Hocam orası yıkıldı şu an rastgele okullarda ders görüyorlar çağatay ulusoy ortaokulu üst sokağına bak oradaydı eskiden yıkık. Benim dershaneme oranın coğrafyacısı geliyor hatta yazın diyordu en son dağa çadır okulu yapalım dalga geçercesine oranın müdürüne isterseniz siz buradan bir daha taşınacak mısınız diye sor.

Hocam 2 gün sürem var ona göre ya cumhuriyeti ya da halit görgülüyü seçeceğim. Beni biraz aydınlatır mısınız? Şimdi cumhuriyetin bir binası yok mu yani?

Hocam 2 gün sürem var ona göre ya cumhuriyeti ya da halit görgülüyü seçeceğim. Beni biraz aydınlatır mısınız? Şimdi cumhuriyetin bir binası yok mu yani?

Hocam Google haritalardan çağatay ulusoy üst sokağına street view yaparsanız orada okulun tablelası gözüküyor oradaydı eskiden sonra yeni okul yapılacak denmiş ama daha tuğla atılmamış. Yani başka okulda yapıyorlar dersleri ama aynı hocalar bana hocalar önemli diyorsan git halit görgülünün alt tarafı biraz daha keko deveci kesimi yani orlardan evim yakın diyerek gelen olursa sıkıntı çıkartır. Okula uzaksanız tercih olarak cumhuriyeti seçebilirsiniz çünkü normal bir yerde okumak daha faydalı olur. Zaten uzakta oturuyorsanız size okulun konumu çok fark etmez bende şahsen manisalıyım hatta halit görgülü taraflarını biliyorum sanki bir şerit yerinde alt tarafı deveci mahallesi üst tarafı modern insan ve normal insan oturduğu yerler yani orada sana sataşabilirler ortalık ona müsahit ama cumhuriyette çok öyle olacağını zannetmiyorum tabii 2 okuldada okumadım hkflde okuyorum. Şahsi fikrim cumhuriyete önce gitmeniz ve bakmanız hocaları nasıl diye bu yılki YKS sonuclarına bakarsanızda hangisi başarılıysa ona göre çizelge oluşturabilirsiniz çünkü başarılı olan okulda az sorunlu tip olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı