Mansur Yavaş ile Vatandaş arasında geçen diyalog

CHP'liler eleştirilmez gibi bir şey demiyorum. Tam tersine kendim de eleştiriyorum, Mansur Yavaş yaptığı her şeyin hesabını halka veriyor. Şeffaf belediyecilik anlayışını benimsiyor. Bunu hangi A** belediyesi yapıyor? Söyle, hak vereyim. Eğer söyleyemiyorsan da A** mitingi izleyebilirsin, sorun yok.
AKP belediyeleri şeffaf mı dedim ben şimdi? Belediyecilik anlayışında Mansur Yavaş şeffaf olabilir fakat söylemlere bak maaşallah. Şov olduğu çok belli arkaya müzik eklemişler vay arkadaşım bak sen Mansur Yavaş halkın yanındaki adam inanılmaz!! AKP popülistliğin başını çekiyor zaten, camide dua ederken fotoğraf çeken de popülisttir halkımıza şöyle hesap veriyorum diyen de popülisttir. Tayyip de ona bakarsan tek servetim bu yüzük diye geziyordu, ne olduğunu gördük. Hiç birinin söylemleri gerçekçi gelmiyor bana bu siyasetçilerin, inanmayın bu kadar şu adamlara.

Bu hizmetleri senin, benim, bir başkasının vergisiyle yapıyorlar. Paraların nereye gittiğinin hesabını veriyor Mansur Yavaş. Daha ne yapabilir? Vatandaşla konuşmasın mı? Vatandaşla konuşan çok siyasetçi görmediğiniz için bu tutumunuzu normal karşılıyorum, haklısınız. Vatandaşla konuşan bir siyasetçi görünce de şaşırıyorsunuz doğal olarak daha önce görmediğiniz için.

Tek ümidimiz, paralı trollerin saldırısına uğramamak için öyle demiş olması yoksa işimiz zor. @Coderman128
Sanmıyorum hocam. Bu leblebi senelerdir koltuk sevdasında. Eğer onlarca mağlubiyetini kabul edip CHP'den istifa etseydi o zaman taktik yapıyor denilebilirdi. Keşke durum böyle olmasa. İçimde Mansur Yavaş'ın CB olması için aşırı istek var.

Millet yıllarca Kemal Kılıçdaroğlu'na güvenip karşılığını alamadı. Halkın bu tepkisi oldukça normal de artık A**'nin gitmesi gerekiyor. Çok zarar verdiler, halkın eski defteri bir kenara koyması lazım. Şu an Kemal Kılıçdaroğlu'ndan başka sağlam bir aday yok RTE'ye karşı. Bir de Muharrem İnce var da Muharrem İnce'nin oy oranlarını bilemiyorum.

Bu hizmetleri senin, benim, bir başkasının vergisiyle yapıyorlar. Paraların nereye gittiğinin hesabını veriyor Mansur Yavaş. Daha ne yapabilir? Vatandaşla konuşmasın mı? Vatandaşla konuşan çok siyasetçi görmediğiniz için bu tutumunuzu normal karşılıyorum, haklısınız. Vatandaşla konuşan bir siyasetçi görünce de şaşırıyorsunuz doğal olarak daha önce görmediğiniz için.
Halkla başlayıp sonra saraylarda sefa çekiyor Türkiye Cumhuriyeti'nin "halkın yanında" sıfatlı siyasetçileri. Seçilirlerse göreceğiz bakalım ne kadar "halkın yanında" olacaklarını. Bir tane daha Uzun adamı kaldıramaz bu ülke. Yüzükle, şapkayla çıkan, ben çobanım, ben otobüs şöförüyüm diyenler de halkın en uzağına çekildiler mevkii sahibi olunca.
Millet yıllarca Kemal Kılıçdaroğlu'na güvenip karşılığını alamadı. Halkın bu tepkisi oldukça normal de artık A**'nin gitmesi gerekiyor. Çok zarar verdiler, halkın eski defteri bir kenara koyması lazım. Şu an Kemal Kılıçdaroğlu'ndan başka sağlam bir aday yok RTE'ye karşı. Bir de Muharrem İnce var da Muharrem İnce'nin oy oranlarını bilemiyorum.
KK'den başka sağlam aday olmadığına katılıyorum. İnce seçilemez zaten...

Mansur Yavaş'ın öyle bir adam olduğunu düşünmüyorum. Diyelim ki yapmaya çalıştı, halk gerekli cevabı verecektir ve halkın da eski defteri bir kenara koyması lazım da Kemal Kılıçdaroğlu da oy kaybetmekte ısrarlı. Kardeşim yargı bağımsız olacak deyip iktidara gelince Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala'yı çıkartacağım diyorsun, halk daha da küsüyor ve oy atmıyor. Zamanında A**'nin izlediği yolu izlemeye çalışıyor da bu sefer de batının güvenini kaybediyor. 3-5 oy için tüm batıyı kendisine düşman ediyor. Saçma bir yöntem.

Yeni konular

Geri
Yukarı