Mansur Yavaş: "Yolsuzluğa ses çıkar."

1667584063194-mansur-yavas-800-x-4500.jpg

Abb başkanı Mansur Yavaş, 9 Aralık dünya yolsuzlukla mücadele günü kapsamında, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "yolsuzluğa ses çıkar" dedi.

1670598996985-mansurrr.jpg

Cumhurbaşkanlığına en çok yakışan insan. Altılı masada biraz akıl varsa Cumhurbaşkanı adayını Mansur Yavaş olarak açıklar. Tayyip Erdoğan'ı açık ara farkla devirecek tek isim.

@388526 melih gökçek gibi birisiyle Mansur Yavaş'i aynı kefeye koymamak lazım.
Siyaset insanı yozlaştırıyor. O yüzden ya her zaman siyasetçilerin tepelerinde olmak lazım, ya da uzun süreli iktidar olmamaları lazım. Bunun en büyük örneği Menderes. 1950'de nasıldı, 1957'de nasıldı? Aradaki fark korkunç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer ankara temsilcisine veriyor. :) Biraz objektif olun az. Solcu gazete takip etmekten beyniniz sulanmış.
2.lig takımına allah versin

Bu toplumdaki Mansur Yavaş aday göstermeleri anlamıyorum adam hiç konuşmuyor ortalıkta yok ne yapacağını nasıl biri olduğunu bile bilmiyoruz ben Maarreme verecem.

2.lig takımına Allah versin.
Geçen sene kongrelerinden çıkmadığı Ankaragücü de ikinci lig takımıydı. :)

Siz burada Mansur Yavaş'ı överken, ben onunla yüz yüze sohbet ediyordum. Doğruya doğru, yalana yalan derim. :)

Siyaset insanı yozlaştırıyor.
Rakibinin iyi olması gerekiyor bu yüzden. Melih Gökçek ilk dönemlerinde çok başarılıydı. 2 seçimden sonra baktı bu kadar oy geliyor, tabii böbürlendi. Mansur Yavaş aday olmasa iki dönem daha kazanırdı muhtemelen.

Son düzenleme:
Öyle bir şey olursa Mansur Yavaş'ı da Melih Gökçek gibi anarız. Uzun süreli iktidarlar hiçbir şekilde iyi değildir.
Dediğin doğru, katılıyorum. Her ne zaman ki yozlaşma başladığını görürsem kendisine oy vermem. Yozlaşmaya başlayanı indireceksin ve hemen yeni biri gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı