Mansur Yavaş: "Yolsuzluğa ses çıkar."

388526

Hectopat
Makaleler
3
1667584063194-mansur-yavas-800-x-4500.jpg

ABB başkanı Mansur Yavaş, 9 Aralık dünya yolsuzlukla mücadele günü kapsamında, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "yolsuzluğa ses çıkar" dedi.

1670598996985-mansurrr.jpg

Bu adam da oy için yapmadığını bırakmadı. Hep kitleye hizmet. Ankaragücü kongrelerinde gider konuşma yapar ve "maddi manevi her türlü destek vereceğiz der", Gençlerbirliği destek ister 20 gün sonra buluşur onda da bir kuruş yardım etmez.
ASKİ'ye zam yaptırmıyorlar diye gezer, her ay %10 zamla fatura ödüyoruz maşallah.
Kendisini severim, kitleye hizmet yapmayı bıraksa çok daha iyi yerlere gelecektir.

Bu adam da oy için yapmadığını bırakmadı. Hep kitleye hizmet. Ankaragücü kongrelerinde gider konuşma yapar ve "maddi manevi her türlü destek vereceğiz der", Gençlerbirliği destek ister 20 gün sonra buluşur onda da bir kuruş yardım etmez.
ASKİ'ye zam yaptırmıyorlar diye gezer, her ay %10 zamla fatura ödüyoruz maşallah.
Kendisini severim, kitleye hizmet yapmayı bıraksa çok daha iyi yerlere gelecektir.
Faturalarla Mansur Yavaş'ın ne alakası var ? :D

Adam TFF başkanı mı takımlara yardım etsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı