Market fiyatları böyleyken Şampiyonluk kutlamak

Şu anda ülkemizde bazı fanatik arkadaşların yaptığıdır. Umarım arabaları vardır yoksa taksiye binmek zorunda kalacaklar ve ülkemizin gerçekleri ile karşılaşıp paralel evrenden ayrılacaklar.
Kral ülkenin yarısı kabul ediyor bunu belli bir kitle kutlama yapıyor diye sana mı dert oldu? Benim için bu yaptığınız duyar kasmaktan başka birşey değil.

Şu anda ülkemizde bazı fanatik arkadaşların yaptığıdır. Umarım arabaları vardır yoksa taksiye binmek zorunda kalacaklar ve ülkemizin gerçekleri ile karşılaşıp paralel evrenden ayrılacaklar.
Fiyatlar umurumda değil açıkçası. Şampiyonluğu da doya doya kutluyorum, çokta tın. Eh, arabam yok ama olsun çok da dert ettiğim bir problem değil.

TR de şartların iyileşmesini beklersek yaklaşık 180 seneye ihtiyacımız var. Ekonominin sorumlusu GS liler mi, BJK'li olarak diyorum ki bırakın adamlar şampiyonluğunu kutlasın, sevincini yaşasın. Bu kadar karamsar olmayın. Tebrikler bu arada GS li arkadaşlar.

Artık fiyatlara pek bakmıyorum, canım istiyorsa alıyorum. Evet, ekonomi kötü. Ancak kafa dağıtmak gerekiyor. Bütün gün ekonomi kötü diye yas tutmak olmaz (bence).

Son düzenleme:
Gündelik dertlerinden yılda bir kereliğine kısa bir süre için kurtulan taraftarlardan, şampiyonluk kutlaması yapmak yerine market fiyatlarına yas tutmasını bekleyemezsiniz. fenerliyim.

Seçim sonrası AKP'lilerin korna sesinin üstüne iki gün sonra gslilerin korna sesini duyunca ben bunu hakedecek ne yaptım diye demeden de duramıyor insan. Biri acı çekerken öbürü neden çekmiyor. Market fiyatlarının yasını tutmamasını gayet de anormal karşılarım.

Geri
Yukarı