Market fiyatları böyleyken Şampiyonluk kutlamak

Şu anda ülkemizde bazı fanatik arkadaşların yaptığıdır. Umarım arabaları vardır yoksa taksiye binmek zorunda kalacaklar ve ülkemizin gerçekleri ile karşılaşıp paralel evrenden ayrılacaklar.

Ya şu kafa yapısından çıkın her şeyi siyasete bağlamayın insanlar eğleniyor dünyanın en fakir ülkesine baksan orada bile mutlu olan insanlar var tamam iktidar kötü kötü yönetiyolarda her gün yas mı yapalım ne istiyorsunuz.

Ya şu kafa yapısından çıkın her şeyi siyasete bağlamayın insanlar eğleniyor dünyanın en fakir ülkesine baksan orada bile mutlu olan insanlar var tamam iktidar kötü kötü yönetiyolarda her gün yas mı yapalım ne istiyorsunuz.
Her gün yas yaşayalım demiyorum, sürekli üzgün olalım demiyorum ama 5 senede bir gelen seçimin en son tarihine bak istersen ve bu kutlamalar en çok neyi normal gösterir ve kimin işine yarar.

Bilmem kaç yılda bir olan, emek isteyen bir şey, tabii ki de kutlamasını yapacağız. Bakıyorum da sevincimiz bazılarınıza dert olmuş. Galatasaray'ın sizler için çok güzel bir marşı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı