Mars'ta yaşam var mı?

Bilimsel kanıtlar var. Dünyada ve gezegenlerde yıllarca uzaylılardan bir ibare görüldü mü? Var mı kayıtlarda? Göster inanayım.
Bunun için bir çok hipotez var sayın aydın, bilge arkadaş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilimsel kanıtlar var. Dünyada ve gezegenlerde yıllarca uzaylılardan bir ibare görüldü mü? Var mı kayıtlarda? Göster inanayım.
Evren bir ayakkabı kutusu büyüklüğünde sanırım sana göre? Çok özel bir yanımız yok. Karbondan oluşuyoruz ki karbon bir tek dünyada da yok. Evrende inanılmaz miktardalar.
C-O-H %90-95'imizi oluşturuyor ve bunların hepsi yıldızların çekirdeğindeki nükleer reaksiyon sonucunda oluşabilen basit elementler.

Yaşanabilir Kuşak

Dünya Benzeri Gezegenler

Mars'ta insan ya da hayvan benzeri yaşam formu bulmak bana pek ihtimal dahilinde gelmese de dünyamıza benzer pek çok gezegen bulundu. Bunların çoğu da bizim güneş sistemimizdeki gibi yaşanabilir bölgelerde ya da yakınında bulunuyorlar. Yani içlerinde bir hayat barındırmaları olası. Tabii çok uzaktalar. Şu anki teknolojimizle öğrenmemiz zor.

b.gif
a.jpg

Gelişmiş bir uygarlıktan bahsediyorsan Güneş Sistemimizde yok. Ancak mikroorganizmalar olabilir. Belki direkt Samanyolu Galaksisinde gelişmiş uygarlık yoktur.

Bunun için bir çok hipotez var sayın aydın, bilge arkadaş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evren bir ayakkabı kutusu büyüklüğünde sanırım sana göre? Çok özel bir yanımız yok. Karbondan oluşuyoruz ki karbon bir tek dünyada da yok. Evrende inanılmaz miktardalar.
C-O-H %90-95'imizi oluşturuyor ve bunların hepsi yıldızların çekirdeğindeki nükleer reaksiyon sonucunda oluşabilen basit elementler.
Hiçbir kanıt olmaması arkadaşa göre bilimsel kanıt. Son fotoğrafa gülmesi çok normal.
Uff sıktınız be ergen tafya. 😃 Sizinle uğraşmaktan yoruldum.
Dünya dışında yaşam olduğuna dair tek bir kanıt bile yokken bu hayalperestliğiniz nedir anlayamadım? Sizce dünyadaki hiçbir kaynağa göre somut birşey yoksa var olmadıkları bilimsel olarak kanıtlanmış olmuyor mu? Yada sizde biraz anlama noksanlığı mı var? Yoksa şimdiye kadar karşınıza çıkan bir uzaylı ile selfi çekilip atın foruma.

Varsa şimdiye kadar karşınıza çıkan bir uzaylı ile selfi çekilip atın foruma.
Gel yanıma çekinelim, atalım.
Uff sıktınız be ergen tafya. 😃 Sizinle uğraşmaktan yoruldum.
Dünya dışında yaşam olduğuna dair tek bir kanıt bile yokken bu hayalperestliğiniz nedir anlayamadım? Sizce dünyadaki hiçbir kaynağa göre somut birşey yoksa var olmadıkları bilimsel olarak kanıtlanmış olmuyor mu? Yada sizde biraz anlama noksanlığı mı var? Yoksa şimdiye kadar karşınıza çıkan bir uzaylı ile selfi çekilip atın foruma.
Ayrıca sen uzaylı diyince bizim gibi bir şey beklemeyin. Belki mikroorganizmalar var. Keşfedilmemesi olmadığı anlamına gelmez. Zamanında Amerika'da keşfedilmemişti. Var mıydı? Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı