Mars'ta Neler Oluyor?

Bana Paint ile yapılmış 3-5 nokta, piksel gibi geldi. Hem o fotoğrafları çok ayrıntılı bir şekilde inceliyorlar. Gözden kaçırılması neredeyse imkansız bir şey.

Wow siyah bir nokta uzaylılar bizim uzay aracımızı mı izliyor hemen bir komplo teorisi uydurup siteme yazmalıyım(Facebook reklamı alan haber siteleri temsili).

İtiraf ediyorum, o bendim.

Şaka bir yana iki tahminim var. Mercek dolaylı ışık kırılması ya da bir gölge. Zaten dijital zoom yaparak "Bu ne böyle?" demek oldukça saçma. En basit fotoğrafa bile dijital zoom yapıldığında böyle lekeler ortaya çıkar.

Yaptığım ufak bir espriden sonra ciddi bir şekilde konuya olan bakış açımı yazdım. Cevabın tamamını okumadınız sanırım.
Güzelce okudum. Yaptığın espri saçma değil mi? Eğer komikliğe vursaydım gülücük kullanarak konu açardım lütfen biraz konu içeriğine bakarak yorum atın.

Güzelce okudum. Yaptığın espri saçma değil mi? Eğer komikliğe vursaydım gülücük kullanarak konu açardım lütfen biraz konu içeriğine bakarak yorum atın.

Sanırım cevabın geri kalan kısmını okudunuz ama yanlış anladınız. "Şaka bir yana" cümle öbeği "şakayı bir kenara bırakıp ciddiyetle devam edelim" anlamına gelmektedir. Ayrıca konu içeriğine baktım, hatta gidip sitesinden de inceledim. Yeterince yakınlaştırdığınız zaman buna benzer birden fazla siyah lekeye rastlıyorsunuz. Niyetim dalga geçmek olsaydı mesajınızı ciddiye alıp dakikalarca fotoğrafın kaynağında inceleme yapmazdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı