Marvel Spider-Man FLT tarafından kırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok çok çok sağlam bir siteye düşmüş ama isim veremiyorum.

Baş harfi Z gerçi bilmeyen yoktur.

Türk oyuncu kitlesi kadar korsan ve orijinal oyun konularında boş yapan başka bir kitle yok arkadaş. Sürekli aynı muhabbetler yıllardır. Dünyanın geri kalanına kıyasla 20 kat fazla para ödemelerine rağmen firmaları babaları gibi savunmaya çalışanlar var şaka mısınız nesiniz?

Parası olmadığı için oyunu satın alamayan bazı kişiler neden oyunu orijinal bir şekilde satın alan kişileri “enayi” yerine koymuş? Benim de parasını veremediğim için korsan olarak oynadığım oyunlar var fakat konu ana amacından sapmaya başlamış.

Gerçekten böyle insanlara gram saygım yok, ben de korsan oynuyorum 200 TL üstündeki oyunları fakat maddi durumumdan dolayı, alanlara da saygı duyarım, sayarım.

Alın size Denuvo, çok iyi korumuşlar helal olsun (!).

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ülkedeki ekonomik şartları göz önüne aldıgımız zaman bir oyuna 500 TL gibi para verebilecek güçte kimse yok zaten oyun oynayan kesimin büyük çoğunluğu genç ve öğrenci olduğunu göz önünde bulundurursak gerçekten bu oyunu orijinal satın alabilenlere saygı gösterilmeli. Aynı şekilde alamayan kesime de saygı gösterilmeli diye düşünüyorum ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ülkedeki ekonomik şartları göz önüne aldıgımız zaman bir oyuna 500 TL gibi para verebilecek güçte kimse yok zaten oyun oynayan kesimin büyük çoğunluğu genç ve öğrenci olduğunu göz önünde bulundurursak gerçekten bu oyunu orijinal satın alabilenlere saygı gösterilmeli. Aynı şekilde alamayan kesime de saygı gösterilmeli diye düşünüyorum ben.

Bir oyuna 500 TL vermekte mesele değil aslında. O oyun 500 TL ediyor mu ona bakmak lazım önce. Ortalama 20 saat süren bir oyundan bahsediyoruz. Tekrar oynanılabilirliği yok. Bir kere bitirip kenara atacağın bir oyun keza Türkçe dil desteği de verilmemiş. Ek olarak bu konsol portu olan bir oyun. İnsanlar merak ediyor olabilir oyunun PC performansının nasıl olacağını. Satın almadan önce deneme amaçlı da korsan indirebilir. Hem oyunu çok beğenirse hem de oyunun performansı da istediği gibi olursa oyun indirime girdiğinde alabilir isterse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı