İnceleme Marvel’s Guardians of the Galaxy İnceleme

hawwa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar! Bugün sizler için Marvel’s Guardians of the Galaxy oyununa dair bir “DEV İNCELEME” hazırladım.

Oyunu 2 defa bitirdim. Bir kez normal modda, bir kez de New Game Plus zor modda bitirdim.

———————————————————

Öncelikle oyunun hikayesinden bahsetmeyeceğimi söylemek zorundayım. Oyunun hikayesi güzel fakat ne dersem diyeyim spoiler olur. O yüzden oynanış konusuna geçeceğim. (Hikaye 10/10 bu arada)

Oynanışta herhangi bir sıkıntı yok. Ben dediğim gibi 2 defa bitirdim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. (9/10)

Oyunda bug sadece 14. Bölümde bir mağarada bulunuyor. Çatışma esnasında bu bug ile karşılaşmak biraz sinir bozucu ama çok büyük bir bug olmadığı için ben o kadar sorun etmedim. Sizi bilemem tabi. (10/10)

Şimdi biraz da bölüm tasarımından bahsetelim.

Oyunun bölüm tasarımları bazen çok sıkıcı olabiliyor. Yapımcı ekip bölümleri aşırı uzatmış. Normalde 35 dakikada bitebilecek bir bölümü şuraya git, şunlar ile çatış gibi görevler vere vere 1 saate çıkartmışlar. Tabi bu belirli bölümler için geçerli. Hepsinde değil. Ayrıca bazen bir bölümde ne yapacağını pek kestiremiyorsunuz ama alışınca oyun kolaylaşıyor. (7/10)

Oyunun grafikleri güzel. (9/10)

Oyunu kolay modda oynamanızı tavsiye etmem. Normal ya da zor mod size yeterli gelecektir. Oyunu ikinci defa oynayacaksanız kesinlikle New Game Plus’ta zor mod oynayın. Daha eğlenceli ve daha rekabetçi oluyor. Tabi düşmanlar daha sinir bozucu. (10/10)

Karakter tasarımları mükemmel. Karakterlerin ruh hali falan çok iyi yansıtılmış. (10/10)

Seslendirme çok iyi. Özelikle Mantis’in seslendirmesi efsane. (10/10)

Türkçe dil seçeneği yok fakat yama indirebilirsiniz. İngilizceniz orta düzeyse zaten yamaya ihtiyacınız yok. (7/10)

Oyunda outfitler çok iyi. Özellikle Sun-Lord, Casual Kill ve The Stinger outfitlerini almayı unutmayın. (10/10)

Perk sistemi mükemmel. New Game Plus’ta çok eğleneceksiniz benden söylemesi. Tüm perkleri açmayı unutmayın. (10/10)

———————————————————

Evet, inceleme bu kadardı. Umarım oyunu almayı düşünen arkadaşlara biraz fikir verebilmişimdir. Teşekkürler, iyi günler.

Geri
Yukarı