Masaüstü bilgisayar açılmıyor

dokillmyvibe

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Geçen gün yeni bir monitörden oyun oynamaya çalıştım ve sürekli ekranda görüntü gidip geldi. Sonrasında monitördeki ekran tamamen gitti ve yeniden açabilmek için bilgisayarı kapattım. Ancak kapatmak için bilgisayarın arkasındaki 0 ve 1 yazan tuşu kullandım. Sonrasında bilgisayarı yeniden açmaya çalıştığımda bilgisayar açılmadı. Tuşuna basıyorum hiçbir şey olmuyor. Sizce problem ne olabilir, nelere bakabilirim?

Eğer sorun yeni monitöre geçtikten sonra başladıysa sorun monitörde veya ara kablo da olabilir. Bilgisayar açılmıyor derken, kasanın çalıştığını fakat görüntünün gelmediğini kastediyorsun değil mi?

Eğer sorun yeni monitöre geçtikten sonra başladıysa sorun monitörde veya ara kablo da olabilir. Bilgisayar açılmıyor derken, kasanın çalıştığını fakat görüntünün gelmediğini kastediyorsun değil mi?
Hayır, kasa hiç açılmıyor. Tuşuna basıyorum ama ışığı bile yanmıyor.

Yüksek ihtimal PSU bitmiş hocam sizin. Yazdıklarınıza istinaden kesin yorum yapmak zor ama PSU'dan kaynaklı gibi.
Nelerine bakabilirim hocam peki sorunu anlamak için? Şimdi bilgisayarcılara pek güvenmediğimden götürmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı