Masaüstü Bilgisayarlar bölümü için öneri

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Şu son günlerde açılan konularlardan sonra forumun iyiliği için bir çözüm düşündüm karmaşa adına. Biliyorum çok kıdemli değilim ama her zaman elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. Videolar olsun yazılar olsun. Şimdiki tavsiyem ise yönetime bence masaüstü bölümünde bazı sabit başlıklar olmalı. 1.si LEVEL okurları iyi bilir, Recep Baltaş orada yazarken kendi bölümünde belli başlı bütçeye göre toplama sistem tavsiyeleri bulunuyordu. Yine kendisinin hazırlayacağı ya da bu konuda engin bilgilere sahip olan Technopatlardan birinin böyle bir konu hazırlaması lazım. High-end,normal ve düşük bütçe için ve tabii AMD ve Intel ayrımı da olabilir. 2.si ise ben yoyocular.com forumundayken bizim yoyolar kısmında sabit birbaşlığımız vardı. Bir ürün ne zaman indirime girse veya stoklara girse oraya yazıyorduk ki insanlar piyasayı takip edebilsin. Bence bunu burada da yapabiliriz. Yani bir bölümle burada hangi sitede hangi ürün stoğa girdi veya indirime girdi söyleyip insanlara yardımcı olup onların zaman harcamasından kurtarabiliriz diye düşündüm. Bana katılıyorsanız ne güzel katılmıyorsanız , ise gelin sağlıklı bir ortamda konuşalım ne yapabiliriz diye.

Bunu ben hazırlamayı düşünüyorum bir iki laflık bir şey değil baya uğraşmak gerek uzun bir sayfa için öneriler için.

Ben de aynı fikirdeyim yapılmalı ve sabit kalınmalı.

Öyle bir konu açtım :D

https://www.technopat.net/forum/mas...ve-intel-sistem-onerisi-her-zaman-guncel.html

Diğer moderatör arkadaşlarımdan da ricam ben PC toplama konusu açtım onlar da mesela ekran kartı alırken nelere dikkat etmeliler, her bütçeye göre kart önerebilirler, veya başka moderatör arkadaşlarım da sabit konu açıp güç kaynağı kasa HDD vesaire konular açıp o konu ile ilgilenip sürekli güncellerler ise güzel olur, herkese bir görev düşmüş olur. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de yaşıyoruz. Üst kısımdaki sabit konuları kimse okumaz... Yine de tavsiye edilen sistemler konusu olsun, iyidir ama bunu sabitlemeyi düşünmüyoruz. Sabitlersek de konuyu kilitleyeceğiz. Çünkü her sistem toplayacak kişinin yeni bir konu açmasını istiyoruz ;)

Genel rehblerleri sabitleyebiliriz fakat güncel olması lazım. Yoksa onun da bir anlamı yok.

Türkiye'de yaşıyoruz. Üst kısımdaki sabit konuları kimse okumaz... Yine de tavsiye edilen sistemler konusu olsun, iyidir ama bunu sabitlemeyi düşünmüyoruz. Sabitlersek de konuyu kilitleyeceğiz. Çünkü her sistem toplayacak kişinin yeni bir konu açmasını istiyoruz ;)

Genel rehblerleri sabitleyebiliriz fakat güncel olması lazım. Yoksa onun da bir anlamı yok.

Neden böyle bir şey istiyorsunuz ? (Yanlış anlamayın) Forumda karmaşa olmamalı. Her sistem toplayacak yeni konu açarsa forum en çok konu bulunan forum olur. :D Sonra forum yavaşlıyabilir. Ben de foruma 1 saat giremediğim için haykırır TTNET'i şikayet ederim sonra Tazminat Davası açarım. Sonra dava benim olur para alırım. Benim için iyi bir son. :D
Böylece bedava para kazanma yöntemi diye konu açarım. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı