Masaüstü mü almalıyım yoksa laptop?

heisenburak

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar almayı düşünüyorum ama 3 sene sonra üniversiteye gideceğim için ailem laptop alalım diyor ben ise oyun amaçlı kullanacağım için biraz daha masaüstünden yanayım. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar almayı düşünüyorum ama 3 sene sonra üniversiteye gideceğim için ailem laptop alalım diyor ben ise oyun amaçlı kullanacağım için biraz daha masaüstünden yanayım. Sizce ne yapmalıyım?

Yüksek performans istiyorsanız masaüstü tercih edin ama yurtta falan kalacaksanız laptopta alıp gecebilirsiniz.

Gaming laptop al. Hem oyun oynarsın hem yanıda taşırsın.

Ben yerinde olsam. Masaüstü alırdım, oyun açısından daha iyi. Ayriyeten 3 senemden sadece mecburiyetten 1 ay çalışarak asgari ücret ile de ortalama bir laptop alırdım.

3 sene sonra yeniden Laptop alma imkanınız yok ise şu anki tercihinizi laptoptan yana kullanın, Yurtta da kalsanız, ayrı evde de kalsanız laptop, masaüstüne göre fazla rahat olacaktır. Ha ısınma ve performans durumu masaüstüne göre daha kötü olacaktır orasına birşey diyemem.

Şimdi alacağınız laptop üniversitede iş yapmaz. Masaüstü toplayın üniversiteye başlarken satar laptop alırsınız.

İleride değiştirmeyi düşünüyorsan laptop al, üniversite için şart. Laptopta da oyun oynayabilirsin.

Geri
Yukarı