Masaüstü mü yoksa dizüstü mü almalıyım?

Laptop çok ısınıyor bence masaüstü al ayrıca masaüstü ömrü laptopdan çok daha fazla.
Örnek olarak benim masaüstüm var şu an en az bi 8 yılı var arkadaşım laptop aldı 1 yıl dayandı gene aldı oda 1 yıl dayandı.Bence net olarak masaüstü alın.

Laptop çok ısınıyor bence masaüstü al ayrıca masaüstü ömrü laptopdan çok daha fazla.
Örnek olarak benim masaüstüm var şu an en az bi 8 yılı var arkadaşım laptop aldı 1 yıl dayandı gene aldı oda 1 yıl dayandı.Bence net olarak masaüstü alın.
1500 dolarlık laptop her yıl değişmez hocam :D Arkadaşınız ne aldı ki her sene değiştiriyor.

Laptop çok ısınıyor bence masaüstü al ayrıca masaüstü ömrü laptoptan çok daha fazla.
Örnek olarak benim masaüstüm var şu an en az bir 8 yılı var arkadaşım laptop aldı 1 yıl dayandı gene aldı oda 1 yıl dayandı.

Hocam üniversite için babam biraz sıkıştırıyor laptop al diye ama zaten o kasayı tutacağım eve götüreceğim için bir sıkıntı olmaz değil mi üniversite hayatını bilmiyorum ne gibi eksileri olur ya da eksisi olmaz mı masasütü almamın ve ayrıca çok hızlı olmasa da bir laptopum da var ne dersiniz?
Hocam üniversite için babam biraz sıkıştırıyor laptop al diye ama zaten o kasayı tutacağım eve götüreceğim için bir sıkıntı olmaz değil mi üniversite hayatını bilmiyorum ne gibi eksileri olur ya da eksisi olmaz mı masasütü almamın ve ayrıca çok hızlı olmasa da bir laptopum da var ne dersiniz?
üniversite olarak da yazılım mühendisliği düşüncelerim arasında ama 2 senede ne değişir bilemem

Üniversite olarak da yazılım mühendisliği düşüncelerim arasında ama 2 senede ne değişir bilemem.

Bir de son olarak üniversite için laptop ne gibi bir avantajı olur çünkü kasa da toplasam ayrı bir eve çıkınca masaüstümü oraya götüreceğim.

İşin olduğunda yanında taşıyabilmen ya da arkadaşlarınla takılırken yanında taşıyabilmen bence gerçekten güzel bir özellik.

Yeni konular

Geri
Yukarı