MasaÜstü Pc'me iAtkos ML3 Kurulumu sorunu

sagopa_dance

Kilopat
Intel Core i7 2600K 3.40 GHz İşlemcim

Asus P8B75-M LX anakart

NVIDIA GeForce Gt 630 1gb 128Bit Ekran kartım

1TB Hard Disk (ssd Yoktur)

8gb Ram

Pc Bilgilerim bunlardır arkadaslar iAtkos ML3 Kuruyorum Fakat Yeniden Başlatmadan sonra sistem Takılıp Kalıyor . Benim bilgisayar bilgilerime gore yapabilcegim Ayarları bana yazar mısınız? Bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Usb'den boot ederken siyah ekranda 1 tuşuna bas sürekli -x -v komutuyla boot et harddiski birde öyle dene.

Ben i̇şletim sistemini kuruyorum fakat elma logosu geldiginde çark sürekli donuyor benim sorunum harddiske yurklerken özlleştir ayarları var. Sistemime en iyi ayarı yapabilmek seçenekleri seçmek bana yardım edin lutfen.

-v -x komutlarını bir dene verbose mode ile güvenli modda açılış yapıcak elma logosu olmayacak orda takıldığı yerde illaki bir error vericek onu buraya yaz ki yardımcı olmaya çalışalım mesela benimde bilgim yetersiz deli gibi türkçe ingilizce ve ya başka bir dilde onlarca forumda araştırma yapıyorum windows gibi olsaydı kurulumu driver yüklemeleri filan bu işin zevki mi kalırdı :) 9. formatımı atıyorum hala driverlarımı kuramadım mesela laptobuma :)

Mavericks 10.9 kurdum Fakat İlk denememde komut girmedin ve şu ekran geldi:

http://i.hizliresim.com/xEGyvz.jpg ve Boot menüsüne erişemedim yukleyemedim ama 2. denememde -x komutuyla başarılı bir kurulum yaptım.

Resimde gosterdigim gibi hatalar cıkmadı yukledikden sonra sistemi yeniden baslattım komut girmeden tekrar aynı hataları verdi. 2. denememde tekrardan -x komutunu girdim ve sistem acıldı: http://i.hizliresim.com/xYnO1k.jpg

Resimde gordugunuz gibi benim sistemi komut girmeden normal bir şekilde acmam için hangi ayarı kaldırmam gerek? Bana yardım olun lütfen.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı