Masaüstündeki hiçbir yere tıklanmıyor

FurkanEren

Hectopat
Arkadaşlar bu sorunum 2.5 haftadır oluyor, r toplamda 5 6 kez format attım UEFI. Sorunum şu: Bilgisayarı açıyorum mesela görev çubuğundaki hiçbir yere tıklayamıyorum, masaüstüne tıklayabiliyorum, CTRL+alt+delete atıp görev yöneticisini açıp masaüstüne tıklıyorum, sonra düzeliyor. Bu beni çok sıkıyor. Oyun oynuyorum, masaüstüne Alt+Tab atıyorum hiçbir yere tıklayamıyorum. CTRL+alt+delete atmam gerekiyor her seferinde, bu sadece oyun veya Windows açıldıktan sonrada olmuyor. Chrome'da herhangi bir video veya Twitch'te bir yayın açtığımda da oluyor. Sorunun çözümünü bilen varsa bana yardımcı olursa çok minnettar olurum teşekkürler.

Format atarken bile oluyor, söylemeyi unuttum. Format atıyorum, etkinleştirme kodunu gireceğim tıkladığım anda donuyor. Hiçbir yere tıklayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar donanımsal sıkıntı olabilir garanti varsa servise gönder hal ederler yoksa da gine servise gönder arızalı parçayı söyleyip fiyat verirler ister yaptırır sın istersen de yaptırmazsın.

Dosya Ekleri

• 2021.01.18-18.25.png
    2021.01.18-18.25.png
    101,3 KB · Görüntüleme: 58
Merhabalar donanımsal sıkıntı olabilir garanti varsa servise gönder hal ederler yoksa da gine servise gönder arızalı parçayı söyleyip fiyat verirler ister yaptırır sın istersen de yaptırmazsın.
bilgisayarım toplama bilgisayar hangi parçasının arızalı olduğunu bilmiyorum?
Error Scan de yapı
Error Scan de yapın.
hocam yaptım hiç bir sorun yok herhalde

Dosya Ekleri

• 2021.01.18-20.30.png
    2021.01.18-20.30.png
    79,7 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Servis bilir test cihazları var ölçüyorlar servis e göre değişir bazıları para almadan söylüyor bazıları hatayı söylemek için bile para istiyorlar.

Geri
Yukarı