MasterLiquid Lite 240 nasıldır?

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Arkadaşlar bugün ASUS ROG STRIX RX 570 kartımı Vatan aracılığı ile servise gönderdim. Orada eleman bana 3500X için kullandığım stok soğutucuyu değiştirmemi, bir nebze de olsa ekran kartımın sıcak çalışmasının sebebi işlemcim olduğunu söyledi. Ben sıcaklık olarak islemciden ve ekran kartından çok çektiğim için artık canıma tak etti ve şöyle bir soğutucu almak istiyorum.

Gereksiz falan demenize gerek yok. Ben bu işlemciyi ciddi anlamda çok serin çalıştırmak istiyorum ve dolaylı yoldan ekran kartını da etkilesin istiyorum, servisten geldikten sonra. Bu soğutucu benim işlemciyi çok serin tutar mı?

Kasa: Sharkoon Pure Steel RGB

Bu soğutucunun bunu yapabileceğini sanmıyorum.

Gerçekten buz gibi olsun diyorsanız Fuma 2 veya SE-207 alın.

Ha, sıvı soğutma istiyorum derseniz şöyle iki tane bebek var. :)

(Bunun stoğu bittiği için pahalanmış.)

Attığınız modelin soğutma performansı kötü ve aşırı sesli.

Yaptığım Tier List'te en düşük sıralarda.

Gerçekten buz gibi olsun diyorsanız Fuma 2 veya SE-207 alın.

Ha, sıvı soğutma istiyorum derseniz şöyle iki tane bebek var. :)

(Bunun stoğu bittiği için pahalanmış.)

Attığınız modelin soğutma performansı kötü ve aşırı sesli.

Yaptığım Tier List'te en düşük sıralarda.
Fuma 2 dikkatimi çekti hocam. Kendisi her ne kadar haşmetli dursa da RAM slotumun birine engel olsun istemem. Anakart modelim B450M S2H. Sorun çıkarır mı?

SE-207 alsan bile fanını kaldırmadan takabilirsin.

LPX zaten Low Profile demek. Bi' zahmet olsun, ne işe yarar yoksa düşük profil olması?
90AE1BDD-E0D0-4C38-BA07-7179756CD4F6.jpeg

Hocam şu arkadaş bile RAM’i birazcık sıkıştırıyordu. Ondan sorma gereği duydum.

Eki Görüntüle 872277

Hocam şu arkadaş bile RAM’i birazcık sıkıştırıyordu. Ondan sorma gereği duydum.
Hocam kasayı azıcık temizleyin, şu videodaki sisteme benzemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD'nin stok soğutucusu öyle zaten. Kule tipi soğutucularda önemli olan yükseklik. Bu RAM'in soğutucusunun yükseliği neredeyse sıfır. Ondan sorun olacağını sanmıyorum.

Hocam kasayı azıcık temizleyin, şu videodaki sisteme benzemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD'nin stok soğutucusu öyle zaten. Kule tipi soğutucularda önemli olan yükseklik. Bu RAM'in soğutucusunun yükseliği neredeyse sıfır. Ondan sorun olacağını sanmıyorum.
Alt tarafı Express slotu toz tutmuş yahu :D

Geri
Yukarı