Mastürbasyon nedeniyle saç dökülür mü?

Mastürbasyonun saç dökülmesine sebep olmasıyla alakalı bilimsel bir veri yok. Yani hayır, kel olmanızın sebebi çok mastürbasyon yapmanız değil.

Utanın kendinizden kaç yaşına gelmişsiniz artık olgunlaş boş ver yapma artık sen vakitsizlikten böyle yapıyorsun vakit geçirecek hiçbirşeyin yok sen yalnızsın biraz sosyalleş.

Mastürbasyonun saç dökülmesine sebep olmasıyla alakalı bilimsel bir veri yok. Yani hayır, kel olmanızın sebebi çok mastürbasyon yapmanız değil.

Dostum hızlandırır sprm içinde keratin vardır ve o saç için önemlidir ondan hızlandırır dökülmeyi 👍

Dostum hızlandırır sperm içinde keratin vardır ve o saç için önemlidir ondan hızlandırır dökülmeyi 👍
Bunu doğrulayabilecek bir makale vs. var mı? İnternetteki çoğu makale mastürbasyonla saç dökülmesinin arasında bir bağlantı olmadığını söylüyor.

Saçı döken testesteron hormonudur.
Sende testesteron çok ise sık mastürbasyon yaparsın.
Yani çok mastürbasyon yapan insanlar genelde keldir.
Ama saç dökülmesi mastürbasyonla alakalı değildir.
Bu arada zevk için yapanlar değil sürekli istek gelenleri kast ediyorum.

Kanka açılma ne kelime kel kaldım a*

Bende açılma veya seyrelme yok inş olmaz.

Bunu doğrulayabilecek bir makale vs. var mı? İnternetteki çoğu makale mastürbasyonla saç dökülmesinin arasında bir bağlantı olmadığını söylüyor.

İyibir araştırma sonucu bulursun 🙄
Dostum ne olacak bu halimiz bilemiyorum seninki kaç tel dökülüyor ve ailede yatıknlık var mı?

Kanka saçın ne durumda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı