Mastürbasyon ve sivilce

Sivilcenin mastürbasyon yapmakla ilgisi yok, mastürbasyon yapmanın tek zararı yapılan bu işin bireyi kuvvetsiz düşürmesidir. Saçma sapan şeyler bunlar. Ayrıca hiç mastürbasyon yapmıyorum diyenden korkacaksın. Herhangi bir erkeğin ergenliği ders, oyun ve mastürbasyon üçgeninde geçer.

Günde 12 kere kadar yapabilecek potansiyeli vardır kendilerinin.

Katılıyorum size. Kafamı başka şeylerle meşgul etsem bile bir şekilde aklıma geliyor. Bu durumumumdan ailemin haberi yok.

Aynı şekil benim ailemin de haberi yok mesela gece telefondayım normal video izlerken aklıma geliyor ve yapmadan duramıyorum canlı derste bile aklıma geldiği zamanlar oldu.

Sivilcenin mastürbasyon yapmakla ilgisi yok, mastürbasyon yapmanın tek zararı yapılan bu işin bireyi kuvvetsiz düşürmesidir. Saçma sapan şeyler bunlar. Ayrıca hiç mastürbasyon yapmıyorum diyenden korkacaksın. Herhangi bir erkeğin ergenliği ders, oyun ve mastürbasyon üçgeninde geçer.

Yediklerime dikkat ediyorum. 2 günde 5 litrelik su bitiyorum. Markete yürüyerek gitmek için bahane arıyorum sırf antrenman olsun diye. Şu yaşıma kadar cipsten sivilcemin çıktığını görmedim ama ne zaman mastürbasyon yapsam yaparken bile çıktığı oluyor.

Evet arkadaşlar başlıkta göründüğü gibi mastürbasyon ve sivilce ilişkisi. Ben çok fazla mastürbasyon yapan birisiyim ve her mastürbasyon yapışımda sivilcem çıkıyor. Bu durumun önüne geçemiyorum. Hayatımı etkilediğini belirtebilirim. 11 ay boyunca zoretanin tedavisi gördüm. Tedavi döneminde ve bitince mastürbasyon yapmaya devam ettim. Hiçbir şekilde sivilcem çıkmadı ama tedavi bittikenden 5 6 ay sonra tekrar çıkmaya başladılar. Tedaviye 9. sınıfın yarısında başladım. Şu an 11. sınıfım tarih 16.12.2020'yi gösterirken son durum ektededir. Fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. 9. sınıftaki halime göre allahıma şükrediyorum ancak yine de kafaya takıyorum.

Eki Görüntüle 784544

Eki Görüntüle 784548
Mastürbasyonla sivilcenin alakası yok. Sivilce pislikten oluşur. Size pissiniz demiyorum ama yattığınız yastıktan veya fazla abur cubur tüketimi sivilcenin baş sebeplerindendir. Sivilce vucudunuzdaki yağlardan oluşur mastürbasyondan oluşmaz.

Yediklerime dikkat ediyorum. 2 günde 5 litrelik su bitiyorum. Markete yürüyerek gitmek için bahane arıyorum sırf antrenman olsun diye. Şu yaşıma kadar cipsten sivilcemin çıktığını görmedim ama ne zaman mastürbasyon yapsam yaparken bile çıktığı oluyor.
Sivilcelerin sebebi vücudundaki hormon dengesinin bozulması olabilir mi?

Hocam mastürbasyon ve sivilcenin hiçbir alakası yoktur. 3. sayfaya geri dönüp yazdıklarıma bakın.
Sivilce yağdan ve pislikten çıkar. Genel olarak siyah noktalar sivilceye döner. Cips yediğiniz zaman ve abarttığınız zaman zaten hızlı bir biçimde sivilce çıkar. Bunu ergenlikle aynı döneme koyarsanız eğer 1 paket bile yeseniz 3 4 tane sivilce patlak veriyor.

Mastürbasyonla sivilcenin alakası yok. Sivilce pislikten oluşur. Size pissiniz demiyorum ama yattığınız yastıktan veya fazla abur cubur tüketimi sivilcenin baş sebeplerindendir. Sivilce vucudunuzdaki yağlardan oluşur mastürbasyondan oluşmaz.

Bundan 1 2 ay önce la roche posay in yüz temizleme kitini kullanıyordum sabah akşam. Onları bitirdim şimdi salisic asit içeren başka bir temizleyici kullanıyorum. 2 günde 1 çarşaflarım yıkanıyor. Genetik olabilir mi acaba?
Sivilcelerin sebebi vücudundaki hormon dengesinin bozulması olabilir mi?

Olsa bile nasıl düzeltebilirim? Hastaneye gitmek istemiyorum malum sebeplerden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı