Mastürbasyon yapılmazsa bir şey olur mu?

Hocam, kuzen evliliği yapmamış annenin babanın, genelde çocuğunun çocuğu olur.

Örneğin: Benim ananem ve dedem akraba evliliği, dayımın çocuğu olmuyor.
Hocam bu tamamıyla kişiden kişiye değişir. Kişi kendini nasıl iyi hissediyorsa doğru miktar odur.

Çoğu erkek haftada 5 kez yapar. Bazıları haftada 1, bazıları ise hiç yapmaz. Haftada 30 yapanı bile gördüm.

Kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın, en sağlıklısı budur.

Uykuya bile iyi geldiği oluyor bazı kişilerde.

Kısacası; kişiden kişiye değişir haftada 1'de haftada 30'da kişiden kişiye değişse de sağlıklıdır.
Ben şahsen 2 ayda 4 kez falan yapıyorum. :)

Son düzenleme:
Hocam, kuzen evliliği yapmamış annenin babanın, genelde çocuğunun çocuğu olur.

Örneğin: Benim ananem ve dedem akraba evliliği, dayımın çocuğu olmuyor.
Vallahi çocuğum akraba evliliği yapsa utançtan yüzüm kızarırdı düğünde. Gelmezdim bile. Bu arada akraba evliliği yapmamasına rağmen bunu yaşayan çok insan var diye biliyorum. Detaylıca girmeyeceğim bilmediğimden. Anne ve babanın üretim sistemi sağlığı falan da önemli diye biliyorum. O yüzden sıkıntı yaşamamak için temizliğini yapın. Mastürbasyonda aşırıya kaçmayın ve hatalı yapmayın. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum bunları doğru yaparsanız.

Kuzen evliliği yapmış diyecektiniz sanırım?
Hocam doğru yazdım, akraba evliliği yapmamış insanların, çocuklarının çocuğu olur fakat yapmış olan insanların çocuklarının çocuğu olmaz, yada %70-90 arası engelli doğar.
Vallahi çocuğum akraba evliliği yapsa utançtan yüzüm kızarırdı düğünde. Gelmezdim bile. Bu arada akraba evliliği yapmamasına rağmen bunu yaşayan çok insan var diye biliyorum. Detaylıca girmeyeceğim bilmediğimden. Anne ve babanın üretim sistemi sağlığı falan da önemli diye biliyorum. O yüzden sıkıntı yaşamamak için temizliğini yapın. Mastürbasyonda aşırıya kaçmayın ve hatalı yapmayın. Sıkıntı olmaz diye düşünüyorum bunları doğru yaparsanız.
Katılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı