Mastürbasyondan kurtulamamak

Sporcular için böyle bir sınır olduğunu da ilk kez duydum, fiziksel bir sebebi mi var?

Hocam muhtemelen sebebi şu ki, spor esnasında dolaşım hızlanıyor ve vücut normalden daha aktif hale geliyor. Aynı olay mastürbasyon esnasında da olduğundan ötürü "vücuda aşırı yük bindirmemek" nedeniyle tavsiye edilmiyor olabilir. Yanlışım varsa aydınlatın.

Mastürbasyon çok aşırı saçma bir şey, neden.
Bir insan neden kendini boşaltır ya çok saçma geliyor ne bileyim ben şahsen beni bir kızın da kendiminde boşaltmasını istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl kurtuluruz dostlar, her yolu denedim.

Bir insan neden kendini boşaltır ya çok saçma geliyor ne bileyim ben şahsen beni bir kızın da kendiminde boşaltmasını istemem.

Hocam 5 senedir bırakmaya binlerce makale okumama rağmen olmuyor, bırakamıyorum, aklıma geldi mi o istek hemen görüntülere bakıp yapıyorsun, ne yapacağız?

Abi doğru diyorsun kızlari bilmem ama erkekler yapmadan da bosalir seytan kandirmasi diye olay var istemeden de olsa atiyor vicudundan maalesef durum bu.

Hocam 5 senedir bırakmaya binlerce makale okumama rağmen olmuyor, bırakamıyorum, aklıma geldi mi o istek hemen görüntülere bakıp yapıyorsun, ne yapacağız?
Sil VPN’i, ev internetini de güvenli internete çevir. Görmezsen bir şeyler istek azalır.

Tek bir yolu var, o da çok meşgul olacaksın. Kendinle baş başa kalmayacaksın.

Geri
Yukarı