Travmatik Mastürbasyondan Nasıl Kurtulabilirim?

Travmatik mastürbasyon kurtulmak için 1 ay yapmamam gerekiyor ama 10 dk önce yine yaptım nasıl bırakabilirim?
Travmatik mastürbasyon: Sürtünerek yapılan mastürbasyon'dur. İleride cinsel ilişkiden zevk alamama, erken boşalma, psikolojik sıkıntılar.
(El ile yapmaya alışmam gerekiyor sabunla denesemde boşalamıyorum.)
9 Sınıf'a gidiyorum, 14 yaşındayım.

Merhaba, travmatik mastürbasyon sendromuna ben de sahibim ve çözümünü biliyorum. Psikoloğa gidilecek bir durum değil. Müsait olduğunuzda çözümünü size açıklayayım.

Peki buna bağlı iktidarsızlığın tedavisi nedir? Dediklerini yapınca o da geçer mi yaşım genç.

Travmatik mastürbasyon kurtulmak için 1 ay yapmamam gerekiyor ama 10 dk önce yine yaptım nasıl bırakabilirim?
Travmatik mastürbasyon: Sürtünerek yapılan mastürbasyon'dur. İleride cinsel ilişkiden zevk alamama, erken boşalma, psikolojik sıkıntılar.
Kardesim benim bende 17 yasindaym ayni soruna sahibiz bende birakmayi düsünuyorum sen cözdn mü sorunu nu

Bahsettiğin şey yere sürterek mastürbasyon ise küçükken benim de öyle yaptığım oluyordu ama klasik mastürbasyon daha çok zevk veriyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı