Mastürbasyondan kurtulamamak

Antrenman öncesi kendine başka uğraşlar bul. Arkadaşlarınla falan muhabbet et. Tuvalet ihtiyacını hemen karşıla çık. Kapalı alana girersen aklına gelir. Normalde pek sağlıklı değil ama pisuvar kullan.

@xCheesy99 iş sende bitiyor. Engel olamıyorsan yardım alman gerekli. Alttakileri mutlaka incele.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen bunu sorun olarak gördükçe, kendini buna karşı şartlamaya çalıştıkça daha da zorlanırsın. Rahat bırak kendini, kafana takma. Düşünmemeye çalış demiyorum, bunu sorun olarak görmemeye çalış. Yorgunluk falan verdiği de yok, sen kendini ona inandırmışsın. Buna dair bilimsel kanıt yok. Her gün her gün 5 6 kere yapmadıktan sonra sana bir kötülüğü dokunmaz.

Sen bunu sorun olarak gördükçe, kendini buna karşı şartlamaya çalıştıkça daha da zorlanırsın. Rahat bırak kendini, kafana takma. Düşünmemeye çalış demiyorum, bunu sorun olarak görmemeye çalış. Yorgunluk falan verdiği de yok, sen kendini ona inandırmışsın. Buna dair bilimsel kanıt yok. Her gün her gün 5 6 kere yapmadıktan sonra sana bir kötülüğü dokunmaz.
Mesela yapıyorum ertesi gün antremana gittiğimde dizlerim titriyor şut vursam ormana vuruyorum bu gibi sorunlar var ama dediklerini uygulayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı