Mastürbasyondan sonra sperm çıkmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gelen beyaz sıvı biten bir sey değil. Çok yapılırsa içindeki sperm sayısı azalır sadece. Arkadaş ergenliğe yeni girmiş olmalı, kuvvetle muhtemel sorunu bu yüzdendir. Yine de doktora gitsen iyi olur arkadaşım.

Dediğim gibi rahatlama geliyor ama sperm yok. Diğer arkadaşlarda aynı şeyi yaşamış 14 15 yaşında gelmeye başlar sanırım.

Konuyu okudum bende 12 yaşında gelmeye başlamıştı bence ailenizle konuşup doktora muayene olmanız daha iyi olur.

Konuyu okudum bende 12 yaşında gelmeye başlamıştı bence ailenizle konuşup doktora muayene olmanız daha iyi olur.
Mesajlara bakarsanız diğer arkadaşlarda önce gelmeyip ilerleyen yaşlarda gelmeye başlamış, o yüzden bekleyeceğim. Konu kapanabilir artık.

Ya şimdi evet garip ama daha yapılması nasıl oluyor onu bile bilmiyorum yanlış bir şey yaparım şimdi anladınız siz. :D Hiç yapma isteğim yok nedense. Şu sorunu bir aşamadım gitti ya. Bende diyordum geceleri bazen niye çıkıyor 😁😆.

Yaptıktan sonra fazlasıyla istek gelebiliyor merak etme. Nasıl yapıldığını araştırmanızı isteyeceğim. Şimdi nasıl anlatsam bilemedim. Mastürbasyon hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Op. Dr. Berk Karataş'ı öneririm. YouTube kanalı var.

Daha önceden hiç boşalmış mıydın? Yoksa ergenliğe girmediğinden mi kaynaklı.
Dediğim gibi sadece rahatlama hissi geliyor, boşalmak bumu oluyor? Sperm gelmiyor asla.

Ergenlikte sperm üretimi başlar. Herkese göre değişkenlik gösterir. 15 yaşında giren de var 13 yaşında da. Şans işi biraz.

Dediğim gibi sadece rahatlama hissi geliyor, boşalmak bu mu oluyor? Sperm gelmiyor asla.

Hayır boşalmak bu olmaz yaptığınız zaman zevk alırsınız ve boşaldıktan sonra çok çok iyi hissedersiniz.
Sıvı gelmiyorsa beyaz renkte meni gelmiyor zaten yeterli seviyeye ulaşmadığı için çıkmaz sperm ve meni.
O rahatlama hissinde de spermler çıkar gelişmiş bir insanda sizde az olduğu için çıkmıyor yeterli miktara gelince gece rüyalanırsınız hem yaşınız küçük normal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı