Mastürbasyondan sonra sperm çıkmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet penisin üstünde çok az oluyor o yaptıktan sonra.

Teşekkür ederim.

Bu yaşta 2 haftada 1 yapmakta sıkıntı olur mu hocam? Utanarak soruyorum affınıza.
Ne kadar sıklıkta bir yapılmalı konusu kişiden kişiye değişir. Vücut, yaş oranına göre birçok değişkene bağlıdır. Tavsiyem bu konulara bu yaşlarda takılmayın.

Daha yaşınız çok küçük.İlerleyen yaşlarda sperm kalitesi ve sayısı artar.
Bu arada bir şey soracağım. Tamam doğru dediğiniz de, ben 13 yaşında mastürbasyona başladığımda zevk suyu geliyordu. Nasıl oluyor bu? Gelişimim mi hızlı acaba?

Dostum herkes ergenliğe aynı yaş grubunda girmeyebilir. Belli ki ergenliğe yaşıtlarına göre geç girmişsin. Bunda anormal bir durum yok. Ama sen bu konuyu kafana takıyorsan doktora gitmelisin. Sana en doğru cevabı doktor verecektir.

Dostum herkes ergenliğe aynı yaş grubunda girmeyebilir. Belli ki ergenliğe yaşıtlarına göre geç girmişsin. Bunda anormal bir durum yok. Ama sen bu konuyu kafana takıyorsan doktora gitmelisin. Sana en doğru cevabı doktor verecektir.

Asla doktora gidemem, aileme söylemeye utanıyorum hocam. Birkaç yıl daha bekleyip yine olmaz ise gideceğim. En geç kaç yaşında gelmez ise sıkıntı olur?

Çok utanarak söylüyorum 13 yaşında biri olarak birkaç kere masturbasyon yaptım, ancak hiçbirinde sperm çıkmadı. Neden olabilir?

Masturbasyon yapmaya yeni mi başladın
Belki tedirgin olduğun için gelmiyordur.

Bu arada bir şey soracağım. Tamam doğru dediğiniz de, ben 13 yaşında mastürbasyona başladığımda zevk suyu geliyordu. Nasıl oluyor bu? Gelişimim mi hızlı acaba?

Ben de 13'te başladım ve gayet kaliteliydi. Hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar. 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
12 yaşında yapmaya başladım, tedirgin olmuyorum yaparken.

12 yaşında yapmaya başladım, tedirgin olmuyorum yaparken.

Bilemeyiz yani hocam ne olduğunu tam olarak. Çekinme, doktora git ailen ile. İleride ciddi sorunlar yaşamaktan iyidir. Baban, annen biliyor senin ne yaptığını. Herkes aynı yollardan geçti çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı