Matchmaking niye hep bana karşı?

ConTroller

Hectopat
Daha fazla  
Artık çıldırma noktasına geldim yeter. Ya bak 50. defa oluyor, 2V2'deyiz, her oyuncunun 3'er canı bulunmakta.
Ben 3 kez oyuncuyu harita dışına attım, iyi güzel takımın halletmesi gerekenin yarısını yaptım. Ya takım arkadaşım?
2 Kez harita dışında bırakıldı, bir kez de kazara öldü. Yani. Fena değil, peki kaç kez harita dışında bıraktı?
0.
Bir değil iki değil üç değil dört değil her defasında bağırıp çağırıp etrafa yumruk saçıyorum sarsıntıdan kulaklığım gidecek resmen bağırıp çağırıyorum yahu. Bu kadar da olmaz, yani en azından hasar ver de destek ol? 100 hasar oyun boyunca, ne güzel. Başkaları geliyor of ne güzel takım oyunu, birisine komboyu tutturacağım diğeri geliyor beni vuruyor, bu sırada adam bir şeyler yapıyor ne yapıyor emin değilim ama pek bir işe yaramıyor. Kıpkırmızı oluyorum cinnet geçireceğim, oyunda tek adam gibi oynayabilip zevk aldığım, yenildiğimde de, adam iyi olm haketmiş işte dediğim maçlar hep 1V1 ranked. Başka hiçbir maç değil, galiba bileğim de çıktı mı ne oldu bir şeyler oldu hala sinirliyim, ağrıyor şu an bayağı. Daha yeni yeni aklım başıma geliyor, birazdan büyük ihtimal ben niye böyle bir konu açtım diyeceğim ama bu kadar şeyden sonra bu öfkeyle her şeyi yaparım. Şurda bir kez adamın biri gelip beni adam gibi taşımadı, ben kimseye ayak bağı olmadım, olmamışımdır diye tahmin ediyorum elimden geleni yapıyorum da yani, oyunda 5-10 saatim var gene de genelde başarılıyım, oyun geliyor, aynen böyle:
Matchmaking mi? Bak şu adam oyuna yeni 5-10 saati var, ona rakip olarak bir oyuna para yatırmış gece gündüz oynaya skinli mkinli adam koyalım. Takım arkadaşı da deneyimli olsun. Onun takım arkadaşını boş ver, zaten oyuna para yatırmamış henüz salla gitsin gelir birisi boşluğunu kapatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı