Matematiği yapamıyorum

.

Dosya Ekleri

• Screenshot_37.png
    Screenshot_37.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar benim asla ilgi alanım olmadı o konuda sorun yok.
Ben bu yüzden LGS' de kötü yapmıştım ve ilk hocamız karman çorman ders işlemişti. Benim sana önerim aç matematik kitabını baştan sona oku 2-3 kez sonra aklında kalanları deftere yaz bunu yaparsan başarırsın ben bunu yapmadım şuan pişmanım.

Kanka Tonguç izle bence. 7.sınıfım ve Tonguç sayesinde şuanda çok başarılıyım diyebilirim. Hem konu anlatımı hem de taktikleriyle sana büyük yardımı olur bence. Bu videolardan başlayabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni nesil sorular için en önemli şey pratik yapmak. Ne kadar çok yeni nesil soru görürsen o kadar iyi olur. Bu YKS Matematik için de geçerli olduğu için sana ilerde de gerekecek. Artık öğrencilerin yeni nesil problem çözüp çözemediğine, sorular için kendi mantığını kurup kuramadığına bakılıyor ve bu geliştirilebilen bir şey. İnan bana bir çok arkadaşım deyim yerindeyse köpek gibi yeni nesil problem çalıştıkları için çok iyi puanlar aldılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı