Matematik Dersinin İyi Olmamasına Rağmen Sayısal Seçmek

mustafa ary

Decapat
5. Sınıftan beridir doğru düzgün bir matematik alt yapım yok. 5. Sınıfta hocamız matematikten soğuttu. Ben de sayısal seçmek istiyorum, ne yapmalıyım? Ne önerirsiniz? Her türlü öneriye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin mesajına galiba denk gelmiştim, tekrar yazayım.

Benim de 11. Sınıfa kadar matematiğim berbattı. Antrenmanlarla Matematik 1 ve Karekök 0 çözüp arayı kapattım kendi başıma.

Sen galiba 10. Sınıfsın. Senin için daha iyi, erken kalkıp daha fazla yol alırsın bana göre.

Dediğim kitapları al çöz. Kanal önerisi olarak Rehber Matematik ve İlyas Güneş ile başla.

Tavsiyelerime az buçuk uyarsan temelini atarsın. İyi Sosyaller.

Senin mesajına galiba denk gelmiştim, tekrar yazayım.

Benim de 11. Sınıfa kadar matematiğim berbattı. Antrenmanlarla Matematik 1 ve Karekök 0 çözüp arayı kapattım kendi başıma.

Sen galiba 10. Sınıfsın. Senin için daha iyi, erken kalkıp daha fazla yol alırsın bana göre.

Dediğim kitapları al çöz. Kanal önerisi olarak Rehber Matematik ve İlyas Güneş ile başla.

Tavsiyelerime az buçuk uyarsan temelini atarsın. İyi Sosyaller.
Dostum Antermanlarla Matematik gerçekten o kadar iyi bir kitap mı? 0 Matematik temelim var fakat sözelim çok iyidir.

Dostum Antermanlarla Matematik gerçekten o kadar iyi bir kitap mı? 0 Matematik temelim var fakat sözelim çok iyidir.
Anlatılmaz yaşanır diyeceğim türden bir kitap. 15 günde bitirdim. Kitap en baştan alıyor. Toplama, çarpma paranteze alma gibi işlemler ile en temelden başlıyorsun.

Hocam eğer temel 0 ise kısa bir süre için özel öğretmen tutun. 1 ay güzelce ve dikkatle hocayı dinledikten sonra temelin sağlamlaşır. Temeliniz 0 değildir hocam. Asla olamaz. Sadece unutmuşsunuzdur. Beyin o bilgileri alıyor fakat unutma ihtimali de oluyor. Size iyice hatırlatır özel hoca.

Hocam eğer temel 0 ise kısa bir süre için özel öğretmen tutun. 1 ay güzelce ve dikkatle hocayı dinledikten sonra temelin sağlamlaşır. Temeliniz 0 değildir hocam. Asla olamaz. Sadece unutmuşsunuzdur. Beyin o bilgileri alıyor fakat unutma ihtimali de oluyor. Size iyice hatırlatır özel hoca.

0 Değil de önemli seyler pek bilmiyorum karekök falan.

Temel için özel derse değmez. Antrenmanlarla Matematik 1 yeter de artar. Karekök çarpanlarına ayırmaya kadar en temel şeyler var.

Özel hoca konusunu pek sanmıyorum maddiat el vermez hem de dışarı falan çıkmıyorum pek de istemiyorum dışarı çıkmak Online derslede zaten bir şey anlamam.
Temel için özel derse değmez. Antrenmanlarla matematik 1 yeter de artar. Karekök çarpanlarına ayırmaya kadar en temel şeyler var.

Tamda aradiğım kitapmis en ucuz hangi kitap evi satiyor ve hangilerini almam gerek hepsini almam gerek değil mi?

Geri
Yukarı