Matematik öğretmeni tarafından tehdit edildim

@BerkayZ87@333365 @Cliff_Burton ve diğer herkese teşekkür ederim. Şu anlık sesimi çıkarmayacağım böyle bir durum bir daha yaşanır ise durumu aileme anlatacağım. 2 laf için dersten kalmaya gerek yok. Saçımı kestirmeyeceğim ne derse desin umrumda olmaz.

Ben sizin yerinizde olsam şimdiden gider derim, o hocanın da çenesini kapattırırdım da karar size kalmış. Hoca daha da üstünüze gelecek muhtemelen. Baktı bu çocuk sesini çıkarmıyor, buna daha da yükleneyim tarzında da düşünebilir.

@Ardnaxoy hoca kaldı ki 60-70 OBP ile mezun olması YKS'de her türlü geri atar. Sıralamadan sıralamaya göre değişkenlik gösterir de bu durum, 60-70 OBP YKS için iyi değil.
Ben mesela sırf 1 senede batırdım diye tüm senelerde en az 90 ortalama yapmak zorundayım ve bu bile yetecek mi bilmiyorum, kimseye diklenecek halim de olmuyor doğal olarak.

Ben sizin yerinizde olsam şimdiden gider derim, o hocanın da çenesini kapattırırdım da karar size kalmış. Hoca daha da üstünüze gelecek muhtemelen. Baktı bu çocuk sesini çıkarmıyor, buna daha da yükleneyim tarzında da düşünebilir.
Öyle bir durum olur ise bu sefer ben de sessiz kalmayacağım.

@kyzael size kalmış.
@Ardnaxoy açıkçası ben her zaman açık liseyi öneriyorum, önermemin sebeplerinden birisi de bu. Millet uzay çağına atladı, bizde de hâlâ öğrencinin saçına ve kıyafetine karışılıyor. Yahu arkadaşım, yıl olmuş 2022. Rahat bırakın artık şu öğrencileri.

Geri
Yukarı