Matematik sınavından 0 alacağım ne yapmalıyım?

Yapmıyorum hocam hiçbir şey 1 tane bile bildiğim konu yok.
O zaman yapacak birşey yok ders çalışmayıp son gün kötü alacağım demek işe yaramaz kimse burada beyninize çiple bilgi aktaramayacağına göre bu sınavdan ders çıkartıp birdahakine çalışmalısınız. Ve sırf PC'yi almak için çalışmak sadece günü kurtarır, belirteyim dedim.

Hocam çalışamıyorum matematiğe, hiçbir türlü kafam basmıyor. İlk okuldan beri aynı matematikten hep düşük not almışımdır, oda sallayarak.
Basmıyorsa siz bastıracaksınız. Gerekirse özel öğretmen takviyesi alacaksınız. Benim de kafam geometriye basmıyordu. 2 yılımı verdim, zorladım, neredeyse pes etme noktasına geldim ama devam ettim. Ne mi oldu? 2022 TYT geometride 8 doğru ve 1 boş; 2022 AYT geometride de 7 doğru, 1 yanlış ve 2 boş.

Matematiğe hiç kafam basmıyor, çarpmayı bile bilmiyorum. Yarın matematik yazılı sınavı var ve hoca tüm soruları klasik soracakmış. Annem 50 altında not alırsan bilgisayarını kaldırırım dedi ve şu an boş boş ne yapacağımı düşünüyorum. 9. sınıfım.
Bende senin gibiyim. Afied olmamak için dua ediyorum :D

Yapmıyorum hocam hiçbir şey 1 tane bile bildiğim konu yok.
Yani diyorsunuz ki ben matematik çalışmayacağım ama bir yandan da matematikten yüksek not alayım. Çalışmamanın mazeretini de bulmuşsunuz, benim kafam basmıyor. İşler böyle yürümüyor maalesef. Ya oturup çalışacaksınız ya da düşük not ve ailenizin size yaptığı haklı baskıyla yaşayacaksınız. Sizin sorunuzun tek cevabı var, ders çalışın. Bu sınav için anladığım kadarıyla iş işten geçmiş artık ama bu düşünce şeklinizi acilen değiştirip çalışmaya başlamanız lazım.

Geri
Yukarı