Elektronik Matepad 11 2023 8/128 9499 TL + 500 TL Kupon

Makaleler
42

2.5K ekran, SD 865 ve Wi-Fi 6 öne çıkıyor. Bir öncekli konudaki cihaz 11.5" ve SD 7 Gen 1'e sahipti.

Bu model 8 GB RAM ile daha avantajlı. Bir de nedense Jiroskop yok görünüyor, gerçekten olmayabilir bilemeyeceğim.

Yine ek koruma paketi hediyeleri var.
1699005982752.png

Klavye hediye zaten.

2023 olmayan versiyonunu klavye ve kalemiyle 2022 Temmuz ayında ~6000 liraya almıştım ve aktif şekilde kullanıyorum. Video izleyerek 8 saat civarı ekran süresi alıyordum fakat son zamanlarda 6 saate düştü, yine de kabul edilebilir seviyede 1 buçuk yaşına gelirken. Play Store alternatifi Aurora Store kullanıyorum uygulamaların hepsini Play Store sunucularından indiriyor sadece arayüzü farklı diyebilirim. YouTube ve YT müzik için revancedin uygulamalarını kullanıyorum, bir iki bug dışında işimi görüyorlar, katlanamam derseniz newpipe kullanabilirsiniz YouTube izlemek için. Not uygulaması için touchnotes der susarım ücretsiz bir şekilde en fazla özelliği sağlayan ve mürekkebi en iyi olan uygulama. Google uygulamalarını daha rahat kullanmak istiyorsanız gbox kurun reklamsız ve arayüzü Gspace'e göre daha güzel. Millet niye hâlâ gspace önerir kullanır anlamış değilim. Muhtemelen en güzel özelliği hoparlör sistemidir, şu an kullandığım Soundcore Life Q10 kulaklıktan çok daha ayrıntılı temiz ve yüksek bir ses veriyor arkadaşlarımla ilk film izlediğimizde bu ses ondan mı çıkıyor demişlerdi. Eksikleri gms, desktop modu bulunmaması ve güncelleme sorasında çok nadiren de olsa tabletin kafayı yemesi, hard reset atınca düzeliyor. onun dışında şu an aklıma pek bir şey gelmiyor. Çok nadiren oyun oynadım, fortnite orta ayarlarda 40 fps diye hatırlıyorum yanılıyor olabilirim.
Geçen seneye göre kur farkına bakarsak şu an yeni sürümü de alınabilir bence.

2.5k ekran, SD 865 ve Wi-Fi 6 öne çıkıyor. Bir öncekli konudaki cihaz 11.5" ve SD 7 gen 1'e sahipti.

Bu model 8 GB RAM ile daha avantajlı. Bir de nedense jiroskop yok görünüyor, gerçekten olmayabilir bilemeyeceğim.

Yine ek koruma paketi hediyeleri var.
Eki Görüntüle 2001153

Klavye hediye zaten.

1 senedir falan zam gelmiyor. 2022'si var abimde bayağı iyi. Oyun performansı iyi, video izlemek çok keyifli. Hoparlörü mükemmeldi.

Geçen hafta Matepad 11.5 aldım. Alternatifleri arasında 2-3k fark vardı. Tek canımı sıkan yanı kaleminin olmaması ve 2. nesil kalemlerin çalışmaması. Onun dışın yağ gibi akıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı