Matepad 11 alınır mı?

Bütçe
7500

byemir

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Matepad 11 almayı düşünüyorum. Yüksek lisans öğrencisiyim genellikle okumalar yapıp not alan ve ders videoları izleyen birisiyim. Bu yüzden bir tablet alıp araştırma ve not alma işlemlerimi oradan halletmek istiyorum. Hatta tez yazarken dönem dönem tabletide kullanabilir miyim diye düşünüyorum. Sizlerin fikrine ihtiyaç duydum. Yardımcı olursanız sevinirim.
(Not: Şu an bütçem maksimum Matepad alacak kadar.-7500tl)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz iPad 9 varken.

Hocam yalnız 64 GB olanı 7.5 bin. Bütçemi iPad aşıyor. 128 GB olanı alsam ilaveten kalemi klavyesi vs deyince 15 binlere çıkıyor.

Merhaba arkadaşlar, ben MatePad 11 almayı düşünüyorum. Yüksek lisans öğrencisiyim genellikle okumalar yapıp not alan ve ders videoları izleyen birisiyim. Bu yüzden bir tablet alıp araştırma ve not alma işlemlerimi oradan halletmek istiyorum. Hatta tez yazarken dönem dönem tabletide kullanabilir miyim diye düşünüyorum. Sizlerin fikrine ihtiyaç duydum. Yardımcı olursanız sevinirim.
(Not: Şu an bütçem maksimum MatePad alacak kadar.-7500TL)

1 yıldır kullanıyorum 128 GB'lık modelini alabilirsiniz ama kalemini kullanmadım. Çok güclü bir tablet ama biraz ısınma problemi var. Çok iyi bir tablet.

Yeni konular

Geri
Yukarı